LAJMI I FUNDIT:

Fustani viral nga “And Just Like That” thuhet se kushtoi vetëm pesë dollarë

Fustani viral nga “And Just Like That” thuhet se kushtoi vetëm pesë dollarë

Që nga momenti kur fotografitë nga seti i “And Just Like That…” u shfaqen për herë të parë këtë verë, fansat nuk mund të mos pyesnin veten për modën e paraqitur në ringjalljen e “Sex and the City” .

Reklama

Por jo të gjitha pamjet e stilit u pritën me të njëjtin entuziazëm; kur inteligjentët e internetit identifikuan gabimisht një nga fustanet e personazhit Carrie si një gjetje e Forever 21, fansat kishin frikë se ajo do të kishte shkëmbyer veshjet e stilistëve për modën e shpejtë.

Pavarësisht zemërimit në internet, kostumografët Molly Rogers dhe Danny Santiago konfirmuan për Page Six Style se fustani i shumëpërfolur i Sarah Jessica Parker erdhi nga “arkivi personal i gjetjeve të dorës së dytë”.

Dhe ndërsa pamja nuk kishte një etiketë, ai mburrej me një çmim që Forever 21 ndoshta nuk mund ta kalonte.

“Ai e bleu atë shumë vite më parë për pesë ose gjashtë dollarë”, tha Rogers. “Më vonë mësuam se Forever 21 kishte një fustan shumë të ngjashëm, por hoqi diçka nga një stilist indian. Duke pasur parasysh sa kohë Danny e kishte fustanin, ne mendojmë se ndoshta ishte nga stilisti origjinal”. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Diletta Leotta stërvitet në mënyrë aktive edhe gjatë shtatzënisë

Diletta Leotta stërvitet në mënyrë aktive edhe gjatë shtatzënisë

Shtatzëna
Mendoni që ngjyra e flokëve dhe forma e fytyrës nuk janë të lidhura me njëra-tjetrën? E pra, gaboheni!

Mendoni që ngjyra e flokëve dhe forma e fytyrës nuk janë të lidhura me njëra-tjetrën? E pra, gaboheni!

Këshilla Estetike
Dilemat e prindërve: A bën fëmija të ngre pesha?

Dilemat e prindërve: A bën fëmija të ngre pesha?

Këshilla për prindër
Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Sateni është i përsosur për mbrëmje: E veshim në shtatë mënyra të shkëlqyera

Moda
Kalo në kategori