Fustanet e bukura të nusërisë mbesin për një kohë të gjatë në kujtesën tonë.

Te gjitha duam që në atë natë të jemi unike, dhe të dukemi si princesha të vërteta.

Pavarësisht nëse aktualisht po planifikoni ditën tuaj të madhe dhe po kërkoni inspirim, ose thjesht e vlerësoni një fustan të bukur, jeni në vendin e duhur sepse do të sjellim disa nga fustanet më të paharrueshme të veshur nga vajzat e famshme.

Nga nuset mbretërore si Kate Middleton dhe Meghan Markle, apo Kim Kardashian dhe Ariana Grande, nuk mungojnë pamjet që na lënë gojëhapur.

Më poshtë ua sjellim disa nga fustanet më mahnitëse të viteve të fundit:

Ariana Grande

Lily Collins

Emma Bunton

Gwen Stefani

Hailey Bieber

Meghan Markle

Kate Upton

Kim Kardashian

/Telegrafi/