0Shares

Irlanda është e famshme për vende të magjishme me një fuqi mbinatyrore.

10 milje në jug të Dublinit ndodhen malet Wicklow me peizazhe të pasura dhe besohet të jenë djepi i zanave.

Për më shumë rreth këtij vendi magjik, ju ftojmë ta ndiqni storjen e mëposhtme. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)