LAJMI I FUNDIT:

Fondacioni Golden Eagle ndan 10 mijë Euro për trajtimin mjekësor të ish-ushtarit të UÇK-së Bajram Bajselmani

Fondacioni Golden Eagle ndan 10 mijë Euro për trajtimin mjekësor të ish-ushtarit të UÇK-së Bajram Bajselmani

Fondacioni Golden Eagle ka ndarë 10 mijë Euro për trajtimin mjekësor të ish-ushtarit të UÇK-së, Bajram Bajselmani.

Ky akt bujar nga Fondacioni Golden Eagle shkon përtej vetëm dhënies së një dore ndihme. Me ndarjen e këtyre fondeve,  jo vetëm që tregon përkushtimin e fondacionit për të ndihmuar ata që kanë nevojë por gjithashtu thekson rëndësinë e ofrimit të kujdesit të nevojshëm mjekësor për individët që kanë sakrifikuar për të mirën e vendit dhe i kanë shërbyer atij.

Fondacioni Golden Eagle vlerëson kontributet dhe sakrificat e rëndësishme të ish-ushtarëve të UÇK-së. Kjo mbështetje financiare tregon se shërbimi i tyre vlerësohet dhe se mirëqenia e tyre është prioritet. Është një kujtesë se heronjtë meritojnë kujdesin dhe mbështetjen maksimale.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Agro Trade hap showroom-in e ri të pijeve - mysafirë special presidenti i Coca-Colas dhe Ujit Tepelena

Agro Trade hap showroom-in e ri të pijeve - mysafirë special presidenti i Coca-Colas dhe Ujit Tepelena

Elfije Boletini
Momentin kur dështon dreka, zgjidhja e shpejtë është Perfetta

Momentin kur dështon dreka, zgjidhja e shpejtë është Perfetta

Perfetta Pashteta
Kreu i ATK-së: Ka rritje të bizneseve që regjistrohen për çështje tatimore në veri

Kreu i ATK-së: Ka rritje të bizneseve që regjistrohen për çështje tatimore në veri

Ekonomi
Lansohet BrainHero: Platforma AI që zhvillon kreativitetin e fëmijëve

Lansohet BrainHero: Platforma AI që zhvillon kreativitetin e fëmijëve

BrainHero.ai
Gjashtë televizorë dhe zgjerimi i rrjetit kabllorë -  donacion nga IPKO për Klinikën e Onkologjisë

Gjashtë televizorë dhe zgjerimi i rrjetit kabllorë - donacion nga IPKO për Klinikën e Onkologjisë

Ekonomi
Të gjithë duan të punojnë në këto qytete - a jeni dakord dhe si do të vepronit po ta merrni një ofertë?

Të gjithë duan të punojnë në këto qytete - a jeni dakord dhe si do të vepronit po ta merrni një ofertë?

Botë
Kalo në kategori