LAJMI I FUNDIT:

Floil po shpërblen, bone recetën gati!

Floil po shpërblen, bone recetën gati!

Rafineria vendore Floil së shpejti po sjellë super kampanjë për gjithë konsumatorët e vet besnik.

Kampanja do të filloj me 9 tetor dhe do të zgjatë për një muaj rresht.

Me 9 nëntor do të dhurohen një numër i madh i shpërblimeve, e njëkohësisht do të festojmë përvjetorin e 3-të të vajit vendor Floil.

Krejt çka ju duhet është të ndiqni “Floil Official” në rrjete sociale, Facebook dhe Instagram, dhe të rrini të informuar rreth hapave për t’u bërë pjesë e lojës shpërblyese.

Super shpërblime po ju presin!

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

Arbnor Rushiti fitues i BMW të serisë së 3-të - Go+ LOJË E TRENT

GO+
Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Kompani ndërkombëtare do të marrin pjesë në panairin e parë për pasuri të paluajtshme - Prishtina Real Estate Expo 2023

Prishtina Real Estate EXPO
A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

A e dini ku mund të këmbeni kriptovaluta në Kosovë?

exCoins.me
Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

Tech Park Prishtina gati të hapet - moment historik për të ardhmen e teknologjisë në Kosovë

STIKK - Kosovo ICT Association
Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Në Prishtina Mall, me 5 tetor hapen - Zara, Bershka, Pull&Bear dhe Stradivarius

Prishtina Mall
Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus mbështet muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit me paketën e analizave me zbritje dhe vizita kardiologjike falas

Elita Plus
Kalo në kategori