Testimet kanë treguar se për 10 vite ju kaloni 30.000 orë duke fjetur që janë të barabarta me 1250 ditë. 10 vite nuk janë shumë për ju, por për dyshekun ku ju fleni janë një jetë e tërë.
Për 10 vite, në dyshekun tuaj mblidhen 10 milionë baktere. I gjithë dysheku juaj pas 10 viteve peshon 10.4 kg më shumë nga mbetjet e lëkurës së vdekur që trupi i njeriut liron çdo ditë.
Ekspertët sugjerojnë që ju duhet të ndërroni dyshekun tuaj pas 10 viteve. Ndërro dyshekun e vjetër me një të ri nga Dormeo, dhe përfito nga oferta ekskluzive e Dormeos. Telefono falas në 0800 100 90, ose KLIKONI KËTU për porosi online.

Në blerjen e çdo dysheku, PËRZGJEDH vet DHURATAT në vlerë deri 100€ nga të gjitha brendet: Top Shop, Delimano, Wellneo, Rovus apo Walkmaxx.

Shiko mëposhtë disa nga sygjerimet tona:

– Përzgjedh dyshekun tënd të preferuar, merr krejt FALAS linjën për banjo FANTASIA që përmban:

– Perde për banjo
– Shportë për rroba
– 2x peshqirë Fantasia ( 70X140)
– 2x peshqirë Fantasia (50×100), dhe
– Tepih për banjo Fantasia.
…të gjitha FALAS, vetëm për blerësit e dyshekut Dormeo.

Pafund përzgjedhje dhuratash, nga të gjitha brendet Delimano, Top Shop, Rovus dhe Wellneo!

– Blej dyshekun Dormeo, fito krejt falas:

– Tenxheren elektrike me presion Multicooker
– Blender Dore Joy dhe
– Grirërsen manuale Brava.

– Shtoni ngrohtësi shtëpisë tuaj, duke blerë dyshekun Dormeo dhe duke përfituar PAKON WARM HUG, krejt falas:

– Jastëk për fëmijë 3n1 Warm Hu
– Mantel për banjo Warm Hug dhe
– Setin BESTSELLER jorgan & jastëk Warm Hug.
Përfito nga oferta ekskluzive, para se sasitë të përfundojnë. Telefono falas në numrin pa pagesë 0800 100 90 apo kliko KËTU për porosi online. Përfito menjeherë, përzgjedh PAKON ne vlerë deri 100€ me produkt – dhuratat më të mira.

artikull i sponsorizuar