Sot, me 29 Nëntor filluan zbritjet më të mëdha të vitit (deri në -70%), zbritje të çmendura që ndodhin vetëm një herë në vit. Zbritje ekskluzive në të gjitha produktet: Dormeo, Delimano, TopShop, Rovus, Wellneo dhe Walkmaxx.

Përzgjedhni nga kategoritë e produkteve më cilësore në vend, nga edicionet speciale të produkteve vetëm për Black Friday – me çmimet më të lira të vitit.

Thirrni TANI në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose klikoni KËTU për porosi online. Mijëra konsumatorë gjenden momentalisht në dyqanet e Top Shop dhe Dormeo Home, si dhe trafik i jashtzakonshëm konsumatorësh po përfitojnë nga blerjet online në www.black-friday.com.

Prandaj nxitoni dhe bleni online KËTU, ose telefononi FALAS në 0800 100 90!

Kap super-ofertat e limituara në sasi dhe që do të zgjasin vetëm 4 ditë:

• Dyshek Dormeo | Edicion Special me 50% zbritje
• Jastëk Dormeo Luna | vetëm 9.95€

• Set Siena [Jorgan & Jastëk] | 70% zbritje

• Setin e enëve Adriano | Edicion Special, vetëm 79.90€
• NutriBullet Red | vetëm 49.90€

• Trakë për vrapim Focus P1 | 25% zbritje
• Piskatore Wellneo | 70% zbritje
• Masazhues 3D Shiatsu Wellneo | 70% zbritje
• Orbitrek Elite | -60€

• Balerina Walkmaxx | -70% zbritje
• Hekur Rovus pa kabllo | -65% zbritje
• Shtupë Rovus Nano me avull | -20% zbritje
• Çizmet Walkmaxx 4.0 | -56% zbritje

Përfito nga këto oferta e përplot tjera me ZBRITJET MË TË MËDHA TË VITIT. Thirrni falas në nr: 0800 100 90, apo porositni online duke klikuar KËTU.

Artikull i sponsoruar