Për t’i bërë edhe më xhelozë dashamirësit e makinave, ajo ishte në një Porsche Cayman GTS

Analisese është vetëm katërvjeçare, por mund të konsiderohet si një veterane e pistës së Nurburgringut, transmeton Telegrafi.

Megjithëse në ulësen speciale për fëmijë, ajo ka qenë me të atin  saj Robert Mitchell, i cili ndjehej krenar ndërsa voziste veturën dhe si shoqëruese e kishte të bijën e tij.

Kjo ishte hera e 250-të, që ata të dy e kishin kaluar së bashku pistën Green Hell, ndërsa voziteshin me makina të ndryshme sportive si Porsche 911 GT2 RS, Voskwagen Golf GTI, deri te McLaren 675 LT Spider.

Duke e pasur prioritet sigurinë, Analise ka qenë çdo herë e lidhur në mënyrën e duhur, ndërsa babai i saj nuk voziste me shpejtësi.

Gjatë tërë kohës, ai e pyeste për kthesat dhe pistën ku ndodheshin, ndërsa i kërkoi që të ngrite duart dhe të festonte, kur e kaluan rekordin e tyre.

Sikur kjo të mos mjaftonte, ajo kishte edhe një kërkesë, pasi tha se donte t’i bënin edhe dy xhiro, kur babai i tha nëse është gati që të shkojnë në shtëpi. /Telegrafi/