LAJMI I FUNDIT:

Femra e cila ka tre kilogram plastikë në trup

Femra e cila ka tre kilogram plastikë në trup

Alicia Amira ka bërë shumë ndërhyrje në fytyrën dhe trupin e saj dhe së shpejti do të vendosë implante në të pasme, të zmadhojë gjoksin dhe të operojë hundën.

31 vjeçarja peshon 52.7 kilogramë, nga të cilat tre kilogramë janë plastike.


Ndërsa kjo mund të duket e tepërt për disa, Alicia tha se ky është vetëm fillimi.

Foto: Instagram

Synimi i saj është të duket sa më plastike dhe së shpejti duhet të vendosë implante në të pasmet e saj, të zmadhojë gjoksin dhe të operojë sërish hundën për ta bërë atë të duket sa më shumë si kukull.

“Nuk isha më unë” - Jennifer Grey pranon pendesën për ndërhyrjen e hundës që prishi karrierën e saj në Hollywood dhe tregon se si miqtë nuk e njohën në publik
Lexo po ashtu “Nuk isha më unë” - Jennifer Grey pranon pendesën për ndërhyrjen e hundës që prishi karrierën e saj në Hollywood dhe tregon se si miqtë nuk e njohën në publik

“Dua ta jetoj jetën si një kukull që ecën, një objekt seksi i gjallë plastik. Prandaj e ‘fshiva’ jetën time të vjetër. Unë nuk kam ndryshuar, kam evoluar. Hoqa dorë nga një jetë ‘normale’ për t’u bërë kjo. Mund të kisha bërë një jetë normale nëse do të kisha dashur, por zgjodha të bëhesha një objekt seksual në këmbë. Jam krenare për rrugëtimin tim, për çdo hap të tij dhe për të gjitha hapat që do të hedh”, tha Alicia, e cila u zhvendos nga Stokholmi, Suedi në Dorset, shkruan KP.

Foto: Instagram

Biondja la punën e saj në dhe veshjet e saj ‘të zakonshme’ për t’u bërë një kukull me kohë të plotë.

Në trend Femra

Më shumë
Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Pronarja e figurës tërheqëse dhe trupit pa të meta: 'Kukulla amerikane' është një parajsë për sytë

Femra
Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra që e admirojnë të gjithë – përjetoi ferrin dhe mezi mbijetoi, ndërsa tregon me krenari shenjat në fytyrë

Femra
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Miliona femra janë të rrezikuara nga pesë lloje të kancerit duke mos e ditur se ekzistojnë ose nuk i dinë simptomat

Femra
Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Ylli që u bë milionere 'brenda natës' vuri në pah atributet me një fustan ekspozues

Femra
Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Ka qenë ndër fytyrat më të bukura në Hollywood, ndërsa tash është gjithnjë e më e vështirë ta njohësh

Femra
Kalo në kategori