LAJMI I FUNDIT:

Family Weekend “Despicable Me 4” me 29-30 qershor me minionët e dashur

Family Weekend “Despicable Me 4” me 29-30 qershor me minionët e dashur

CineStar ju sjellë filmin më të ri të “Despicable Me 4”, në ambientin e kinemasë më të bukur!

Pas parapremierës me “Despicable Me 4” Weekend, minionët e vegjël dhe Gru do të pushtojnë fundjavën e ardhshme dhe të gjithë do të kenë mundësi fantastike për të parë këtë film hit, të argëtohen dhe të shijojnë vizatimet, si dhe çmime më të ulëta të biletave për Pako Familjare dhe Mini Mornings.

Filmi i shumëpritur “Despicable Me 4” do të ndezë kinematë me aventurat e vazhdueshme të Gru, Lucy, vajzave të tyre të adhurueshme dhe, natyrisht, Minions djallëzore. 

Prisni shumë të qeshura dhe disa momente emocionuese ndërsa Gru dhe familja e tij nisin arratisjen e tyre të fundit.

Të gjitha këto aksione ju mund ti përjetoni në CineStar Megaplex në Prishtina Mall në formatet premium si 4DX 3D, ku ju i shijoni efektet speciale si karrige lëvizëse, era, shiu, ajri, fluska e shumë të tjera, në 3D, dhe SCREEN X ku pamja juaj shtrihet në 270 shkallë, që ju ta shikoni nga çdo anë! 

Për të përmirësuar përvojën e filmave, kinemaja ofron aktivitete të veçanta vizatimi për fansat e rinj. Kjo u lejojnë fëmijëve të shfrytëzojnë krijimtarinë e tyre duke vizatuar personazhet e tyre të preferuar nga filmi.

Fëmijët mund të krijojnë versionet e tyre të Gru, Lucy, vajzat dhe Minions, duke përdorur shabllonet e ofruara ose imagjinatën e tyre. Këto aktivitete jo vetëm që i argëtojnë fëmijët përpara filmit, por gjithashtu shërbejnë si një mënyrë e mrekullueshme që ata të përfshihen më thellë me botën e gjallë të filmit.

Për më tepër ju keni mundësinë të vizatoni Dinosaurin dhe të bëheni pjesë e garës së vizatimit ”CineStar Mega Garë”, që zgjat deri me 30 Qershor.

Të gjitha informacionet e duhura për këtë ju mund ti gjeni në cinestarcinemas-ks.eu.

Përvoja e ambientit për “Despicable Me 4” në CineStar shkon përtej ekranit. Kinemaja është dekoruar me balona të Minionëve mbi supet e DinoStar.

Kjo atmosferë unike krijon një mjedis argëtues dhe zhytës, duke i bërë audiencat të ndihen sikur po hyjnë në botën e Despicable Me. 

Bleni biletat në cinestarcinemas-ks.eu  përmes aplikacionit CineStar Cinemas Kosovo, ose në arkat e kinemasë.

Në trend Ekonomi

Më shumë
Temaj WinDoor, pjesë e grupit Temaj, hap fabrikën e prodhimit të dritareve dhe dyerve nga pvc

Temaj WinDoor, pjesë e grupit Temaj, hap fabrikën e prodhimit të dritareve dhe dyerve nga pvc

Temaj Windoor
Supershot nga Neptun Kosova ju pret në finalen e Euro 2024!

Supershot nga Neptun Kosova ju pret në finalen e Euro 2024!

Neptun
Auto Mita sjellë eksperiencën outdoor brenda qendrës Albi Mall

Auto Mita sjellë eksperiencën outdoor brenda qendrës Albi Mall

Auto Mita
Telekomi i Kosovës brenda vitit përfundon modernizimin e rrjetit në tërë vendin, Krasniqi: Me 5G komunikimi do të jetë më i shpejtë

Telekomi i Kosovës brenda vitit përfundon modernizimin e rrjetit në tërë vendin, Krasniqi: Me 5G komunikimi do të jetë më i shpejtë

Mirjeta Hajzeraj
A e keni provu najherë me ngjy çipsin n’pashtetë?

A e keni provu najherë me ngjy çipsin n’pashtetë?

Atlantik GROUP SHPK
Lajm i mirë për mërgimtarët nga Zvicra dhe Gjermania që planifikojnë të vijnë në Kosovë

Lajm i mirë për mërgimtarët nga Zvicra dhe Gjermania që planifikojnë të vijnë në Kosovë

Eurokoha
Kalo në kategori