LAJMI I FUNDIT:

‘A është normale kjo?’: Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

‘A është normale kjo?’: Nëna e re amerikane mbetet e shtangur kur vajza e saj ngre kokën, ‘bën zhurmë’ dhe fillon të zvarritet

Një nënë ka mbetur e habitur kur foshnja e saj e porsalindur filloi të ngrinte kokën dhe të përpiqej të zvarritej vetëm tre ditë pas lindjes.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, Samantha Mitchell, nga White Oak, Pennsylvania, dhe nëna e saj kapën momentin e pabesueshëm në kamera, ndërsa e vogla Nyilah Daise Tzabari ishte e shtrirë në bark në shtratin e spitalit.

E vogla mund të shihet duke u rrotulluar, duke bërë zhurmë dhe duke ngritur kokën për disa sekonda, ndërsa shikon përreth.

Në një video të shpërndarë në mediat sociale, Samantha mund të dëgjohet duke pyetur nënën e saj: ‘A është normale kjo?’ dhe ajo u përgjigj: “Jo, ajo është tre ditë”.

Samantha, 34, tha se nxitoi për të filmuar ngjarjen mahnitëse pasi e dinte se miqtë dhe familja e saj nuk do ta besonin dhe u mahnit kur vajza e saj u përpoq të zvarritej për një minutë të tërë.

Nëna e cila sapo kishte lindur fëmijën e saj të parë në spital dy ditë e gjysmë pasi lindi vajza e saj. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

A është kjo martesa më e shkurtër ndonjëherë? Për shkak të një fjale të bashkëshortit, gruaja vendosi të shkurorëzohej pas 3 minutash

Fun
Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Gjendet një strukturë prej druri gjysmë milion vjeçare në Zambi

Interesante
Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Ndryshon gjininë mundësi legjendar i WWE, transformimi lë gojëhapur fansat

Fun
A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

A është i njëjti person? - Njerëzit nuk mund ta besojnë ndryshimin e madh pas ndërhyrjeve që bëri kjo grua në një klinikë në Turqi

Virale
Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Autoritetet kanadeze shpëtojnë qenin e bllokuar në çati

Interesante
Nëse mund t’i përfshini NËNTË PIKAT me vetëm KATËR VIJA, ju jeni gjeni (Video)

Nëse mund t’i përfshini NËNTË PIKAT me vetëm KATËR VIJA, ju jeni gjeni (Video)

Fun
Kalo në kategori