LAJMI I FUNDIT:

Erion Veliaj uron Përparim Ramën për marrjen e detyrës së kryetarit të Prishtinës, çmon lartë punën e Shpend Ahmetit

Erion Veliaj uron Përparim Ramën për marrjen e detyrës së kryetarit të Prishtinës, çmon lartë punën e Shpend Ahmetit

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka uruar Përparim Ramën për marrjen e postit të të parit të Prishtinës.

Reklama

Veliaj përmes një shkrimi në profilin e tij në Twitter ka çmuar lartë punën e deritanishme të ish-kryetarit Shpend Ahmeti, duke thënë që për këto vjet qeverisje me Prishtinën e ka transformuar kryeqytetin e Kosovës dhe e ka vendosur atë në hartën e qyteteve moderne.

“Shpend Ahmeti e transformoi Prishtinën në një vend funksional, të pastër, plot jetë – thënë troç, e vendosi ne hartën e qyteteve moderne. Bravo mik! Sot e merr stafetën, miku ynë i përbashkët Përparim Rama për ta çuar akoma me tej punën e nisur! Suksese dhe të priftë e mbara!”, ka shkruar Veliaj. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Sveçla prezanton dëshmi të reja se si grupi terroristë kishte zhvilluar trajnime ushtarake në Serbi

Sveçla prezanton dëshmi të reja se si grupi terroristë kishte zhvilluar trajnime ushtarake në Serbi

Lajme
Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje në pronën e Radoiçiqit para sulmit të 24 shtatorit

Prezantohen pesë video ku shihet grupi terrorist duke kryer stërvitje në pronën e Radoiçiqit para sulmit të 24 shtatorit

Lajme
Drejtori i Policisë: Rreshteri Afrim Bunjaku humbi jetën nga shpërthimi i një mine të telekomanduar, shfaq pamjet

Drejtori i Policisë: Rreshteri Afrim Bunjaku humbi jetën nga shpërthimi i një mine të telekomanduar, shfaq pamjet

Siguri
Drejtori i PK-së: Qendra e grupit terrorist ishte Kopaniku – katër ditë para sulmit u kryen përgatitjet finale në një ndër poligonet më të mëdha të ushtrisë serbe

Drejtori i PK-së: Qendra e grupit terrorist ishte Kopaniku – katër ditë para sulmit u kryen përgatitjet finale në një ndër poligonet më të mëdha të ushtrisë serbe

Lajme
“Interpelancë me Ramën”, Basha: Të sqarojë urgjentisht deklaratën për KFOR-in

“Interpelancë me Ramën”, Basha: Të sqarojë urgjentisht deklaratën për KFOR-in

Lajme

"Një tjetër fuçi baruti në Evropë”, The Guardian: Serbia tërheq disa trupa nga kufiri me Kosovën pas paralajmërimit nga SHBA

Lajme
Kalo në kategori