0Shares

Partitë politike tashmë i kanë dorëzuar në KQZ listat me emrat e kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës.

Telegrafi ka siguruar disa nga emrat e kandidatëve për deputetë nga radhët e AKR-së.

Behgjet Pacolli, Labinot Tahiri, Korab Sejdiu, Agim Bahtiri, Albena Reshitaj, Vesel Makolli, Sami Borovcietj.

Vlen të theksohet se AKR ka hyrë në koalicion parazgjedhor me LDK-në dhe Alternativën./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)