LAJMI I FUNDIT:

Ekspertët kërkojnë kujdes ndaj kësaj gjallese të frikshme (Video)

Ekspertët kërkojnë kujdes ndaj kësaj gjallese të frikshme (Video)

Jake Gardiner ka qenë duke bërë shëtitjen e mesditës në një pjesë malore të Kalifornisë së Shteteve të Bashkuara, kur ka hasur në një gjallesë misterioze dhe të frikshme.

Reklama

Videoja që mund të shihni më poshtë, e tregon krijesën e pazakontë që ka katër gjymtyrë dhe gjatësi të ngjashme me njeriun, transmeton Telegrafi.

Pamjet janë shqyrtuar nga disa ekspert, të cilët kanë kërkuar nga shëtitësit të kenë kujdes të shtuar, ngaqë mund ta pësojnë.

“Kur frikësohet, ka uri apo është jashtë elementit, mund të tërbohet dhe të sulmojë”, është thënë lidhur me gjallesën që ende nuk dihet çfarë është. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Indiani e pi një Capri Sun në vetëm 8.02 sekonda – e rikthen rekordin botëror

Interesante
Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Biden ia ngatërron emrin reperit të famshëm amerikan, i referohet si “djalosh”

Fun
Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Ata e nxorën tortën nga ngrirja pas tre ditësh dhe e testuan sa e fortë ishte - pamjet i publikuar në rrjetet sociale

Fun
Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Tufa e deleve futet në serën e kanabisit, “ia avullojnë” grekut 100 kilogramë nga kjo bimë

Fun
Vajguri në Fushë Krujë që pretendohet se shëron kancerin! (Video)

Vajguri në Fushë Krujë që pretendohet se shëron kancerin! (Video)

Fun
Kalo në kategori