0Shares

Rrjeti më i madh i restoranteve – POMO, është duke vazhduar me ofertën më të madhe të ofruar ndonjëherë në vend, Coca cola pa limit, krejtësisht FALAS, për të gjitha ushqimet e shpejta dhe picat.

Aktualisht me lokacione POMO është vendosur në supermarketet Super Viva në Ferizaj, Lipjan, Prishtinë, Prizren, dhe së shpejti do të hapen edhe pika të reja, në po të njejtat qytete, por edhe në qytete të tjera.

Për më tepër shikojeni reklamen e realizuar nga brendi POMO:

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)