LAJMI I FUNDIT:

A e dini që HISENSE është sponsor zyrtar i UEFA EURO 2020?

A e dini që HISENSE është sponsor zyrtar i UEFA EURO 2020?

Përjetoni magjinë e futbollit me emocione përmes televizorëve HISENSE si kurr më parë. Sponzori Zyrtar i UEFA Euro 2020 tani gjendet në mesin tonë në Gorenje Department Store. Të pajisur me teknologjitë më të fundit, HISENSE TV ka një Modalitet Sportiv, perfekt për shikimin e ndeshjeve sportive!

HISENSE është lider i prodhimit të televizorëve me 14 parqe industriale si dhe mbi 80,000 punëtorë në tërë botën me njësi prodhimi rreth 5,000,000 milionë televizorë në vit.

Televizorët HISENSE vijnë me madhësi të ndryshme – duke filluar nga 32 inç e deri në 75 inç. HISENSE ofron tiparet thelbësore që do të dëshironi në një televizor të ri si: Rezolucion 4K (ULED), mbështetje HDR, lidhje për transmetim dhe aplikacione si: Youtube, Netflix, Prime Video, Rakuten dhe shumë aplikacione tjera të cilat i zotëron sistemi operativ VIDAA.

Duke mos harruar HISENSE së fundmi ka integruar Sistemin e zërimit JBL me Dolby ATMOS dhe është ndër sistemet e teknologjisë të fundit i cili është i integruar në televizorët HISENSE.

GORENJE DEPARTMENT STORE ËSHTË PARTNER ZYRTAR I HISENSE PËR KOSOVË dhe ofron të gjithë gamën e gjerë që HISENSE i ka në dispozicion me super çmime promocionale vetëm për këtë muaj emocional të madh sportiv.

Për më shumë na vizitoni në Gorenje Department Store në: Prishtinë, Mitrovicë, Prizren, Gjilan, Pejë, Ferizaj, Lipjan, Viti, Malishevë, Skenderaj, Kaçanik, Suharekë, Gjakovë, Crep (Kamenicë) dhe Sllatinë.

Artikull i sponzorizuar