0Shares

Sean Reynold ishte me gruan dhe të bijën në dhomën e gjumit, në shtëpinë e tyre që ndodhet në Liverpul të Anglisë, kur dyert e dollapit të garderobës nisën të lëvizin vet.

Pronari 34-vjeçar, që filmoi momentin dramatik, por frikësohet se është ndonjë aktivitet paranormal, ndërsa është ‘i rrethuar me fantazma’, transmeton Telegrafi.

“Dorezat u hapën nga brenda, por aty nuk ishte askush. Ishte një fantazmë e shkathët, që u zhduk me shpejtësi” ka thënë Reynold.

Pamjet e filmuara, ai i ka postuar në internet, në përpjekje që të gjejë shpjegim prej njohësve të këtyre aktiviteteve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)