Një fotografi e një dhome gjumi është bërë hit në mediat sociale, pasi që pamjet për shumë njerëz ngjasonin me një skenë vrasjeje.

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, një set i shtratit me një model trëndafilash në jastëkë dhe petale të përhapura në të gjithë shtratin ishte diçka që e bëri fotografinë të merrte shumë vëmendje.

Kjo për faktin se fotografia që John Donoghue shpërndau në profilin e tij – siç edhe e kuptoi edhe ai më vonë – duket si një skenë krimi.

Pasi shumë prej ndjekësve u ka pëlqyer, fotografi thuhet se mori mijëra pëlqime dhe shumë komente.

“Shtratin e ri, po. Por, pranoje ku e varrose?”, është një nga komentet në Twitter. /Telegrafi/