A jeni lodhur nga dietat e rënda të cilave duhet t’u përmbaheni dhe të cilat nuk tregojnë rezultate? Sigurisht, ju ka ndodhur të paguani shuma të mëdha parash për antarësime në fitnese të cilat përveq pareve, marrin edhe shumë kohë nga dita juaj?!

Tashmë, ne ju prezentojmë produket e fitnesit nga Gymbit Wellneo, me zbritje deri në -50% dhe mundësi pagese me 12 këste. Telefononi falas në 0800 100 90 ose klikoni KËTU për t’i parë të gjitha pajisjet.

Ju keni mundësinë të krijoni këndin tuaj të fitnesit në shtëpinë tuaj dhe për disa minuta në ditë të humbni peshë, pa pasur nevoj t’u përmbaheni regjimeve të dietave të rënda apo orareve të fitnesit.

Në blerjen e çdo pajisje nga Wellneo, ju përfitoni FALAS programin 4 javor për dobësim.

Kurseni kohën, mundin dhe krejt në fund paratë tuaja, duke KURSYER qindra euro në produktet e fitnesit me zbritje deri në -50%:

• Orbitrek Elite

Pajisja BESTSELLER e fitnesit në treg, ORBITREK ELITE vie me ofertën 60.⁰⁰ € më LIRË | Prej vetëm 19.⁹⁹€/muaj! Shih produktin KËTU

• Traka për vrapim Dynamic P1

…tregon rrahjet e zemrës, shpejtësinë, kohën, kaloritë, kaloritë e konsumuara, distancën, stërvitjen totale dhe ka sensorë të duarve EKG, plus audio MP3 për të kombinuar performancën tuaj me muzikën tuaj të preferuar. Me ofertë speciale, 120.⁰⁰€ më LIRË | Prej vetëm 39.⁹⁹€/muaj! Shih produktin KËTU.

• Gymbit Vibroshaper

Falë teknologjisë me lëkundje e cila bënë të mundur kontraktimin e mbi 50 muskujve për sekond, me Vibroshaper ju do të keni një trup të shëndetshëm dhe në formë në pak kohë. Kurseni plot 100.⁰⁰€ | Prej vetëm 16.⁶⁶€/muaj. Shih produktin KËTU

• Biçikletë Nordic Air 2në1

Biçikleta ideale 2në1, për ushtrimet forcë, si dhe ato kardio. Është inspiruar nga ecja Nordike, ku ju njëkohësisht stërvitni muskujt e gjithë trupit. Kurseni 105€, prej vetëm 14.⁹⁹€/muaj. Shih produktin KËTU

• GymBit Ab Trainer

….do t’i bëjë më të lehta ushtrimet tuaja, por në të njëjtën kohë do të sjellë rezultate më shpejtë se që keni menduar se është e mundur. Bëhu fit, humb peshë dhe ndjehu mirë me këtë pajisje të shkëlqyeshme që është shumë e thjeshtë për t’u përdorur. E gjitha që ju duhet është pak hapësirë në dysheme. Çmim special prej vetëm 3.33€/muaj. Shih produktin KËTU.

Të gjitha pajisjet e fitnesit mund t’i porosisni me zbritje deri në -50% dhe mundësi pagese prej 12 kësteve. Oferta është e limituar: Telefononi falas në numrin pa pagesë 0800 100 90 ose klikoni KËTU për porosi online.

artikull i sponsorizuar