LAJMI I FUNDIT:

Dita për të bërë ndryshimin – bli banesën tuaj në Shëngjin!

Dita për të bërë ndryshimin – bli banesën tuaj në Shëngjin!

Jeni duke kërkuar atë vendin e veçantë për të shijuar pushimet tuaja? Shëngjini, i famshëm për bukurinë e detit dhe qetësinë e bregdetit, së shpejti do të bëhet akoma më i dëshiruar me hapjen e resortit të ri ‘Holiday In 2’ nga Edil Project. Ky kompleks ofron apartamente të përsosura për të gjithë ata që ëndërrojnë të zgjohen me tingullin e valëve dhe pamjet e mahnitshme të detit Jon. 

Jeta në bregdet ka një emër të ri – ‘Holiday In 2’  

Edil Project, një kompani e njohur për dedikimin dhe cilësinë e projekteve të saj, tani ju fton të bëheni pjesë e një eksperience të paparë bregdetare. ‘Holiday In 2’ është projektuar për t’ju dhënë një përvojë unike dhe të paharrueshme, ku çdo moment i ditës premton qetësi dhe relaks në një ambient që përfaqëson elegancën dhe rehatinë. 

‘Holiday In 2’ – vendi juaj i pushimeve  

Paramendojeni të zgjoheni në banesën tuaj të pushimeve me pamjen e detit Jon që shkëlqen nën diellin e mëngjesit. ‘Holiday In 2’ ju ofron jo vetëm një banesë, por një stil jetese të re. Apartamentet janë të ndërtuara me dizajn të menduar mirë dhe të pajisura me të gjitha lehtësitë moderne për t’ju siguruar një pushim të përkryer. 

Sot është dita për të bërë ndryshimin – blijeni banesën tuaj në Shëngjin! 

Vetëm disa hapa nga deti, ‘Holiday In 2’ ju pret të zbuloni jetën bregdetare që ju keni ëndërruar gjithmonë. Bëhuni pjesë e kësaj komuniteti ekskluzive, dhe merrni çdo mëngjes frymëzimin nga burimi i pakrahasueshëm i detit. Me një vendndodhje të përkryer dhe një dizajn të bukur , blerja e një apartamenti këtu është zgjedhja që do të shënojë fillimin e një epoke të re për ju dhe familjen tuaj. 

Mos e lini këtë rast të ju iki! Blerja e një banese në ‘Holiday In 2’ është hapja që do të ju çojë në një pushim që nuk ka fund. 

Ajri i pastër, uji i kristaltë dhe komoditeti i pamatë janë vetëm një telefonatë larg. ‘Holiday In 2’ është më shumë se një resort – është një jetë e re që po ju pret! 

Për më shumë informacione kontaktoni në:   

Web: edilproject.al   

E-mail: info@edilproject.al   

Tel: +355 69 203 5005   

      +355 69 202 0608  

Facebook: Edilproject.al   

Instagram: edilproject.al