LAJMI I FUNDIT:

Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar  

Deshën të plaçkitin shpërndarësin e ushqimeve, hajnat pendohen rëndë – uruguaiani iu vërsulet me hanxhar  

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një shpërndarës ushqimesh iu kundërvihet hajnave që tentojnë ta plaçkitin në Uruguai, duke i ndjekur me një hanxhar që e kishte në pjesën e pasme të motoçikletës.

Videoja dyminutëshe shfaq dy hajnat që tentojnë t’i afrohen tinëzisht nga pas – duke menduar se do ta kenë të lehtë ta plaçkitin, por se nuk i kishin bërë mirë llogaritë, transmeton Telegrafi.

Ai pasi i vërejti hapi kutinë brenda të cilave mban ushqimet dhe nxori një hanxhar me të cilin iu vërsul hajnave, të cilët pasi e kuptuan se janë gabuar rëndë – fillojnë të vrapojnë.


Mbetet e paqartë se çfarë ka ndodhur më pas, por sigurisht se do të shërbejë si leksion për dy hajnat që nuk duhet nënvlerësuar kurrë askënd.

Videoja brenda pak orëve ka marrë mbi katër milionë shikime, dhe shumë uruguaianas kanë përshëndetur veprimin e shpërndarësit të ushqimeve. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Fëmija pa për herë të parë nënën gazetare në TV, shikoni reagimin e adhurueshëm

Fëmija pa për herë të parë nënën gazetare në TV, shikoni reagimin e adhurueshëm

Fun
Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Interesante
Në një plazh kroat, turistët detyrohen të paguajnë taksë edhe për peshqirët  e tyre

Në një plazh kroat, turistët detyrohen të paguajnë taksë edhe për peshqirët e tyre

Fun
Prindërit u tronditën kur gjetën gjarprin në shtratin e fëmijëve, ishte thuajse e pamundur ta dallonin

Prindërit u tronditën kur gjetën gjarprin në shtratin e fëmijëve, ishte thuajse e pamundur ta dallonin

Fun
Kalo në kategori