LAJMI I FUNDIT:

Derisa po hidhte mbeturinat i ndodhi diçka që nuk e priste (Video)

Derisa po hidhte mbeturinat i ndodhi diçka që nuk e priste (Video)

Natalie Smith nga Nottingham i Anglisë, është përpjekur të hedhë sa më mirë mbeturinat në kontejner, por i është shqyer keq qesja.

Reklama

Shkaku i kësaj, tërë plehrat që kishte brenda u shpërndanë nëpër atë hapësirë, transmeton Telegrafi.

“Nuk është e vetmja, më ndodhë shpesh që duke dashur t’i gjuaj në shportë, më dalin përjashta”, është një koment lidhur me rastin.

Videoja e shkurtër që është parë shpesh, u konsiderua si qesharake edhe pse shumë shikues thonë se janë përballur në formë të njëjtë. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Policia në Angli nxori pasagjerin nga aeroplani pasi ishte kapur duke bërë një veprim të palejueshëm në tualet

Interesante
U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

U fut në market dhe tentoi të vjedhë, shitësja ia mbyllë derën me telekomandë – hajni në Australi detyrohet të kthejë shishen me alkool

Fun
Kalo në kategori