LAJMI I FUNDIT:

Dekoroni shtëpinë me ngjyrën e artë

Dekoroni shtëpinë me ngjyrën e artë

Kur mendoni për arin apo bakrin në enterier, me siguri do t’ju rikujtohen pallatet luksoze të cilat kanë qenë përplot mobilie dhe dekorime të tilla

Nëse së paku keni pasur dilema rreth pjesëve në nuanca të ngjyrës së artë, duke i konsideruar të tepërta dhe vështirë të përshtatshme, ne do t’ju tregojmë që mund të jenë jashtëzakonisht elegante.

Në hapësirën jetësore arin dhe bakrin mund ta fusni me mobilie – siç janë ato komodinat apo karriget e vogla – me detaje siç janë vazot, llambat, jastëkët zbukurues, ndërkaq njëra ndër më të dashurat për ne është që të ngjyrosni një mur në ndonjërën prej këtyre nuancave, transmeton Telegrafi.

Shtesë plus është që ari dhe bakri mund t’u përshtaten shumicës së stileve – nga stili industrial deri te rregullimi manual.

Natyrisht, mobilet ngjyrë ari apo bakri nuk mund të mbeten të pavërejtura, prandaj, varësisht efektit të cilin dëshironi ta arrini, kini kujdes gjatë dozimit të tyre.

Ne në vazhdim po ju sjellim disa ide se si ari dhe bakri do të përshtaten në shtëpinë tuaj.

/Telegrafi/


Në trend Stil

Më shumë
Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Këto janë shenjat më inteligjente të horoskopit, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e tyre

Astrologji
Një komunitet 'i zhurmshëm’ i dominuar nga matriarkati: Tetë fakte për hienat që mbase nuk i dinit

Një komunitet 'i zhurmshëm’ i dominuar nga matriarkati: Tetë fakte për hienat që mbase nuk i dinit

Libri i madh i kafshëve
Produkti i thjeshtë që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimit të erës së keqe

Produkti i thjeshtë që ju ndihmon për pastrimin e tapetit dhe largimit të erës së keqe

Stil
Fjalët e urta dhe thëniet për misionin e lartë të mësuesit. Mendime të mençura për mësimdhënien

Fjalët e urta dhe thëniet për misionin e lartë të mësuesit. Mendime të mençura për mësimdhënien

Këshilla Lifestyle
Në këtë qytet të gjithë banorët jetojnë në vetëm një pallat me 196 banesa

Në këtë qytet të gjithë banorët jetojnë në vetëm një pallat me 196 banesa

Stil
Katër shenja që tregojnë se ka ardhur koha të ndaheni

Katër shenja që tregojnë se ka ardhur koha të ndaheni

Lifestyle
Kalo në kategori