Në RTV Dukagjini, vazhdon Debat-Plusi me Ermal Pandurin.

Në këtë debat flasin Arben Gashi dhe Ilir Deda nga koalicioni LDK-AKR-Alternativa, përballë gazetarëve Imer Mushkolaj dhe Berat Buzhala. /Telegrafi/