Të gjithë prindërit dëshirojnë dhuratat më të veqanta për fëmijët e tyre. Në prag të festave të fundvitit, të gjithë prindërit bëjnë hulumtimet e tyre për dhuratat e surprizat më të veçanta për t’i gëzuar të vegjëlit e tyre.

Këtë vit pa u munduar të gjithë prindërit mund t’i përzgjedhin dhuratat më speciale për fundvit , pasi produktet BESTSELLER për fëmijë këtë vit mund t’i gjeni në Kosovë.

Lista e dhuratave-produkteve BESTSELLER për fëmijë për këtë fundvit shpalos:

Setin magjik Warm Hug

Seti jorgan & jastëk Warm Hug është dhurata më magjike që mund t’u bëni fëmijëve këtë fundvit. Përveq ngrohtësisë dhe butësisë, seti shëndrrit në errësirë. Fëmijët do t’a adhurojnë. Në dy ngjyra: roze dhe të kaltër. Për më shumë seti vjen me ofertë me 50% zbritje! Porosit duke telefonuar falas 0800 100 90 ose blej online KËTU.

Lodra e shumëkërkuar Magic Pad

Magic Pad në mbarë botën ka thyer rekorde shitjesh. Jepuni fëmijëve tuaj një mënyrë të re argëtuese dhe krijuese, për të vizatuar, skicuar dhe shprehur veten me Magic Pad. Me 8 efekte të ndryshme drite, 30 forma/shabllona unike dhe 3 stilolapsa neon me dy anë, ata do të shijojnë këtë lodër, gjithashtu edhe do të mësojnë në të njejtën kohë. Porosit duke telefonuar falas 0800 100 90 ose blej online KËTU.

Vetura Top Shop me telekomandë

A do të dëshironit t’i dhuroni fëmijës tuaj makinën më të mirë garuese që ka pasur ndonjëherë? Vetura garuese me telekomandë zhvillon garë në çdo lloj sipërfaqe, madje qëndron edhe mbi ujë! Fëmija juaj do ta adhuroj pasi do të mund të drejtoj çdo rrotë, të bëj kthesa të shpejta, të ec përpara, prapa, majtas, djathtas, të bëj rënie 360 ​​° shkallë dhe të rrotulliset. Porosit duke telefonuar falas 0800 100 90.

Linjën Dreamspace për dhomë gjumi

Të gjithë prindërit e dinë rëndësinë e gjumit për fëmijët. Dormeo ka menduar për këtë dhe kjo është arsye që sygjeron që t’i dhuroni fëmijës linjën më cilësore të produkteve për gjumë që përmban: jorgan, jastëk, set çarçafësh Dreamspace si dhe tepih ku ata mund të kalojnë kohën e tyre argëtuese. Porosit duke telefonuar falas 0800 100 90.

Dyshekun Dormeo për fëmijë

Dysheku për fëmijë Baby-Pedic është dysheku më inovativ në treg, i cili përshtatet me rritjen dhe zhvillimin e fëmijës tuaj. Gjatë muajve të parë të zhvillimit, fëmija ka nevojë për një dyshek të fortë. Ndërsa më vonë për një të butë. Kjo është arsyeja pse Dormeo ka dizajnuar një dyshek i cili do të përmbushë nevojat e fëmijës suaj nga lindja deri te hapat e parë! Dhuratë e përkryer për mirëqënien e fëmijëve tuaj. Porosit duke telefonuar falas 0800 100 90.

Përzgjedhni dhuratën më speciale për fundvit për fëmijët tuaj. Telefononi falas në 0800 100 90 ose bleni online duke klikuar KËTU.