LAJMI I FUNDIT:

Kronikë e Zezë

Arrestohet një person nga Shtipi, ka kryer vepër penale në Gostivar

Arrestohet një person nga Shtipi, ka kryer vepër penale në Gostivar

Kronikë e Zezë
Arratisen dy të burgosur nga Idrizova, kapen nga policia dhe zbulohet identiteti i tyre!

Arratisen dy të burgosur nga Idrizova, kapen nga policia dhe zbulohet identiteti i tyre!

Kronikë e Zezë
Bastisje në Shkup, arrestohet një person

Bastisje në Shkup, arrestohet një person

Kronikë e Zezë
Arrestohet shkupjani, tentoi të sjellë në vend monedha të vjetra të blera në mënyrë joligjore

Arrestohet shkupjani, tentoi të sjellë në vend monedha të vjetra të blera në mënyrë joligjore

Kronikë e Zezë
Gjendet një trup i pajetë në lumin Vardar në Shkup

Gjendet një trup i pajetë në lumin Vardar në Shkup

Kronikë e Zezë
Arratiset shtetasi serb nga Qendra për të Huaj në Shkup

Arratiset shtetasi serb nga Qendra për të Huaj në Shkup

Kronikë e Zezë
MPB Maqedoni: Arrestohet një 26-vjeçar, kërkohej me urdhërarrest ndërkombëtar

MPB Maqedoni: Arrestohet një 26-vjeçar, kërkohej me urdhërarrest ndërkombëtar

Kronikë e Zezë
Ndalohet një 29-vjeçar në Manastir, ka gjuajtur me armë qentë endacak

Ndalohet një 29-vjeçar në Manastir, ka gjuajtur me armë qentë endacak

Kronikë e Zezë
Shqiptohen 137 masa në Shkup, 40 për tejkalim të shpejtësisë

Shqiptohen 137 masa në Shkup, 40 për tejkalim të shpejtësisë

Kronikë e Zezë
Shqiptohen 132 masa për tejkalim të shpejtësisë në Tetovë dhe Gostivar

Shqiptohen 132 masa për tejkalim të shpejtësisë në Tetovë dhe Gostivar

Kronikë e Zezë
Gjendet pa shenja jetë një 62-vjeçar në Shkup

Gjendet pa shenja jetë një 62-vjeçar në Shkup

Kronikë e Zezë
Arrestohen dy persona në Shkup, shantazhuan me video eksplicite një 21-vjeçar

Arrestohen dy persona në Shkup, shantazhuan me video eksplicite një 21-vjeçar

Kronikë e Zezë
Kërçovë, policia arreston një person për sulm seksual ndaj një fëmije

Kërçovë, policia arreston një person për sulm seksual ndaj një fëmije

Kronikë e Zezë
Aksident në Veles, lëndohet një person

Aksident në Veles, lëndohet një person

Kronikë e Zezë
Ndalohet një 18-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Ndalohet një 18-vjeçar në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Kronikë e Zezë
Shkup, mësuesi e ka nxitur nxënësen ta sulmojë shokun e klasës – nëna e raporton rastin në polici

Shkup, mësuesi e ka nxitur nxënësen ta sulmojë shokun e klasës – nëna e raporton rastin në polici

Kronikë e Zezë
Mashtronte për viza pune në Gjermani, arrestohet 41-vjeçarja nga Tetova

Mashtronte për viza pune në Gjermani, arrestohet 41-vjeçarja nga Tetova

Kronikë e Zezë
Arrestohen tre persona në Maqedoni, dyshohen për kontrabandë me emigrantë

Arrestohen tre persona në Maqedoni, dyshohen për kontrabandë me emigrantë

Kronikë e Zezë
Aksident në Shkup, humb jetën një 78-vjeçare

Aksident në Shkup, humb jetën një 78-vjeçare

Kronikë e Zezë
Ndalohet një 46-vjeçare në Gostivar, dyshohet për vjedhje

Ndalohet një 46-vjeçare në Gostivar, dyshohet për vjedhje

Kronikë e Zezë
Ndalohen dy persona në Veles, kapen me kartëmonedha të falsifikuara

Ndalohen dy persona në Veles, kapen me kartëmonedha të falsifikuara

Kronikë e Zezë
Shqiptohen 196 masa në Shkup, 36 për tejkalim të shpejtësisë

Shqiptohen 196 masa në Shkup, 36 për tejkalim të shpejtësisë

Kronikë e Zezë
Nga të shtënat në Beograd është plagosur një shtetas i Maqedonisë së Veriut

Nga të shtënat në Beograd është plagosur një shtetas i Maqedonisë së Veriut

Kronikë e Zezë
Merr zjarr një banesë në Aerodrom të Shkupit, nuk ka persona të lënduar

Merr zjarr një banesë në Aerodrom të Shkupit, nuk ka persona të lënduar

Kronikë e Zezë