LAJMI I FUNDIT:

Britaniku që shpenzoi 12 mijë funte për ta shndërruar furgonin e vjetër “në shtëpi në rrota” – nga aty do të ndjekë ndeshjet e Anglisë në Gjermani

Britaniku që shpenzoi 12 mijë funte për ta shndërruar furgonin e vjetër “në shtëpi në rrota” – nga aty do të ndjekë ndeshjet e Anglisë në Gjermani

Fansi i zjarrtë i futbollit Will Robey ka shpenzuar pothuajse një vit kohë që ta shndërrojë furgonin e tij të vjetër në një “shtëpi luksoze”, me qëllim që ta ndjekë kombëtaren e tij – Anglinë në rrugëtimin në Euro 2024 në Gjermani.

Ai i shpenzoi edhe 12 mijë funte për të krijuar furgonin në “shtëpi”, në të cilin tani ka shtrat, kuzhinë dhe ekran gjigant që të ndjekë 51 ndeshjet në Gjermani, transmeton Telegrafi.

Ai u largua nga shtëpia e tij në Redhill, Surrey në orët e para të mëngjesit të shtunës për të përshkuar 360 milje drejt qytetit Gelsenkirchen, ku Anglia do të zhvillojë ndeshjen e parë kundër Serbisë.


Will dhe vëllai i tij binjak Ed do të ndjekë ekipin e zemrës në Frankfurt dhe më pas do të udhëtojnë për në Cologne për të parë ndeshjet kundër Danimarkës dhe Sllovenisë.

29-vjeqarët do të hanë, flenë dhe gatuajnë në furgonin Fiat Ducato të prodhuar më 2014, ku Will shpenzoi 12 mijë funte për ta shndërruar furgonin e quajtur “Mary” në një “shtëpi”. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Turistët thuhet se porositën peshk në një restorant në Kroaci - kur erdhi fatura, atyre “pothuajse u mbeti ushqimi në fyt”

Interesante
Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Mërgimtari nga Kosova e harroi djalin në një pompë benzini në Kroaci, nuk e kuptoi deri në Slloveni - bëhet virale historia e tij

Virale
Fëmija pa për herë të parë nënën gazetare në TV, shikoni reagimin e adhurueshëm

Fëmija pa për herë të parë nënën gazetare në TV, shikoni reagimin e adhurueshëm

Fun
Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Tentoi ta përshkonte ngushticën e Mesinës duke ecur në litar, gjërat nuk i shkuan sipas planit

Interesante
Në një plazh kroat, turistët detyrohen të paguajnë taksë edhe për peshqirët  e tyre

Në një plazh kroat, turistët detyrohen të paguajnë taksë edhe për peshqirët e tyre

Fun
Prindërit u tronditën kur gjetën gjarprin në shtratin e fëmijëve, ishte thuajse e pamundur ta dallonin

Prindërit u tronditën kur gjetën gjarprin në shtratin e fëmijëve, ishte thuajse e pamundur ta dallonin

Fun
Kalo në kategori