Sot (e premte), në ora 19:00 bëhet hapja e dyqanit të çantave nga brendi i njohur italian Marina Galanti i cili për herë të parë në Kosovë vjen nga qyteti i bukur i Firenzës së Italisë.

Marina Galanti njihet për kujdesin e shtuar në detaje, origjinalitetin dhe mbi të gjitha një vëmendje e veçantë ndaj shijeve dhe dëshirave të femrave në mënyrë që çantat të jenë akesori i tyre më i bukur dhe njëkohësisht i përshtatshëm.

Nuk ka lidhje nëse jeni një femër me stil elegant apo modest, një femër me humor, romantike, pasionante, artiste apo që i pëlqen aventurat, Marina Galanti ka çantën e duhur për secilën prej jush.

Dyqanin mund ta vizitoni nga sot në qendrën Albi Mall, në Katin e 1.

Tani e tutje aty do të keni mundësi të pajiseni me modelet më të reja dhe më me trend të çantave.

Për më shumë informata vizitoni faqet zyrtare në: Facebook: Marina Galanti Kosova, Instagram: marinagalantiks. /Telegrafi/

Artikull i Sponsoruar