LAJMI I FUNDIT:

BMW X5 M pa asnjë shtresë kamuflazhi (Foto)

BMW X5 M pa asnjë shtresë kamuflazhi (Foto)

Në imazhet e rrjedhura, shihet edhe një pjesë e enterierit

Reklama

Vështirë të thuhet se kur mund të shihet modeli i ri BMW X5 M, por nuk pritet të befasohemi shumë gjatë shtatorit në Frankfurt Motor Show, transmeton Telegrafi.

Deri më tani, e kemi parë teksa testohej në rrugë dhe në shtigje me borë, ndërsa tani e kemi pamjen e plotë të kësaj makine SUV, pa asnjë mbulesë.

Fotografitë e realizuara, besohet se u shkrepën në një fabrikë në Karolinën e Jugut, ku BMW i ka prodhuar edhe X5 të tjerë.

Megjithëse nuk ka ndonjë imazh të plotë, por vetëm disa detaje të disa pjesëve, përfshirë edhe enterierin, vetëm se konfirmon që është pikërisht BMW X5 M, që lansohet më 2020. /Telegrafi/

Në trend Auto

Më shumë
Turqia prezantoi një makinë fluturuese - ja si duket ajo, bëhen të ditura specifikat e saj

Turqia prezantoi një makinë fluturuese - ja si duket ajo, bëhen të ditura specifikat e saj

Auto
Pas emrit Scatenato është një numër i kufizuar Urus i firmosur nga ABT

Pas emrit Scatenato është një numër i kufizuar Urus i firmosur nga ABT

Tunning
Policia e Filadelfias konfiskon një Dodge Charger pasi video e shfaq atë si pjesëmarrëse në gara të paligjshme rrugore

Policia e Filadelfias konfiskon një Dodge Charger pasi video e shfaq atë si pjesëmarrëse në gara të paligjshme rrugore

Auto
Kjo është vetura që kushton 100 milionë dollarë dhe vetëm një njeri në botë posedon të drejtën për ta vozitur

Kjo është vetura që kushton 100 milionë dollarë dhe vetëm një njeri në botë posedon të drejtën për ta vozitur

Auto
BMW

BMW "police" ka 544 kuaj/fuqi dhe 100 km/h arrin për 3.9 sekonda

Auto
Mercedes-AMG prezanton GLC Coupe të re: Dizajn elegant me performancë të lartë

Mercedes-AMG prezanton GLC Coupe të re: Dizajn elegant me performancë të lartë

EVs
Kalo në kategori