Një vozitës në Indi bleu një Volkswagen Polo të ri, e zbukuroi me lule dhe u fut në makinë.

Por vetëm pak metra larg, makina përfundoi e rrokullisur.

Ai humbi kontrollin menjëherë pasi voziti vetëm disa metra pasi e bleu makinën dhe më pas përfundoi në mënyrën më të keqe të mundshme.

Si e bëri atë? Shikoni videon. /Telegrafi/