LAJMI I FUNDIT:

Blej mirë dhe lirë në MiniSo, brendin e njohur që vjen ekskluzivisht në Gorenje Department Store

Blej mirë dhe lirë në MiniSo, brendin e njohur që vjen ekskluzivisht në Gorenje Department Store

Synimi jonë kryesor është gjithmonë të blejmë mirë dhe të blejmë lirë.

Kjo zakonisht vështirë arrihet, por në Gorenje Department Store është mjaft e lehtë, pasi shumë shpejt aty do të mund të gjeni produktet e brendit të njohur botëror MINISO.

Misioni i MINISO në gjithë botën ka qenë  që gjithmonë të sjell produkte tejet kualitative me një çmim të ulët, pasi synimi i kompanisë ka qenë që të punojë në zhvillimin e artikujve të cilët lehtësojnë përditshmërinë dhe çdokush e gjen veten në artikuj që ofrohen. MINISO është promovues botëror i “produkteve intelegjente për konsumator” të cilat plotësojnë nevojat dhe dëshirat e klientëve.

MiniSo përfshin proukte të ndryshme për shtëpi si kozmetike, aksesorë, elektronikë, lodra e shumë të tjera.

Miniso është e pranishme në më shumë se 80 vende dhe rajone si: USA , Kanada, Rusia, Evropa etj,  me rreth 3500 dyqane të hapura për vizitorë.

MINISO vjen për herë të parë në Gorenje Department Store, ndërsa hapja zyrtare pritet të ndodhë shumë shpejt me një hapësirë prej 450 metra katror, ku do të ketë shumë oferta dhe risi në ditën e hapjes së dyqanit.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Mustafa i PDK-së i reagon Muratit: 29,509 persona që nuk po figurojnë si të papunësuar, e as si të punësuar i janë bashkëngjitur karvanit të migrimit

Ekonomi
Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs - mundësi të shumta pune në Kosovë - APLIKO TANI!

Telegrafi Jobs
Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Revolucionar në turizëm dhe arkitetur- Hoteli Epidamn White Sensation, Golem

Epidamn
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove

"Nuk ka ndodhur asnjëherë në historinë e shtetit”, Murati: Për 30 muaj, mbi 32 mijë të rinj që kanë filluar punë në Kosovë

Ekonomi
Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate Expo 2023 - Panairi i parë ndërkombëtar për pasuri të paluajtshme

Prishtina Real Estate EXPO
Kalo në kategori