LAJMI I FUNDIT:

Blej iPhone 15 Pro për vetëm 116.62€ në muaj

Blej iPhone 15 Pro për vetëm 116.62€ në muaj

Merr iphone-in më të ri dhe paguaj online me Starcard. Për të bërë blerjen tuaj të iPhone 15 Pro, ne ofrojmë një opsion të thjeshtë pagese. Duke paguar online me TEB, ju mund të merrni produktin më të ri nga Apple me 12 këste, pa interes. Kjo do të thotë se ju mund të keni iPhone 15 Pro 128Gb për vetëm 116.62€ në muaj.

Si rishitës të autorizuar të produkteve Apple, ju sjellim inovacionin më të fundit. Përveç kësaj, ne po e bëjmë më të lehtë se kurrë të keni serinë e re të iPhone 15 Pro.

Apple vazhdon të tejkalojë kufijtë e teknologjisë me iPhone 15 Pro. Kjo pajisje është e gatshme të riformulojë eksperiencën tuaj me smartphone. Nga ekrani OLED Super Retina XDR i mahnitshëm deri te cipi fuqishëm A16 Bionic, çdo aspekt i iPhone 15 Pro është përpunuar me kujdes për të ofruar performancë superiore.

Pse të zgjidhni Gjirafa50?

Kur bëhet fjalë për produktet Apple, autenticiteti dhe besimi janë të domosdoshëm. Në Gjirafa50, krenohemi që jemi rishitës të autorizuar nga Apple. Kjo do të thotë që çdo iPhone 15 që blini nga ne është i garantuar të jetë një produkt i vërtetë Apple, i kompletuar me cilësinë dhe mbështetjen që prisni nga ky brend.

Përfitoni nga lehtësia e ndarjes së pagesës në 12 këste të lehta për t’u menaxhuar, të gjitha pa interes. Kjo do të thotë që mund të përjetoni teknologjinë inovative të iPhone në mënyrë më të përballueshme.

iPhone 15 Pro tejkalon pritshmëritë, me shfaqjen e njoftimeve Dynamic Island, kamerë 48 Mpx, dhe qendrueshmëri më të lartë se verzionet e kaluara. Gjirafa50 është rruga juaj drejt kësaj pajisje të jashtëzakonshme. Si rishitës të autorizuar nga Apple, sigurojmë që ju të merrni eksperiencën autentike të Apple. Mbi të gjitha, pagesa online me TEB e bën të thjeshtë porosinë me 12 këste pa interes. Mos humbni këtë mundësi për të bërë një të ardhme me smartphone. Vizitoni Gjirafa50 sot dhe përjetoni inovacionin si kurrë më parë!

Në trend Ekonomi

Më shumë
Prishtina Mall shndërrohet në një përrallë të vërtetë festash – eja festoni me ne

Prishtina Mall shndërrohet në një përrallë të vërtetë festash – eja festoni me ne

Prishtina Mall
Ambasadori i Italisë, Antonello De Riu, promovon kuzhinën Italiane në restaurantin

Ambasadori i Italisë, Antonello De Riu, promovon kuzhinën Italiane në restaurantin "Il Gusto" në Prishtinë

ilgusto
Amerikanët thyen një rekord për blerje online gjatë “Black Friday” – por ka një problem që i shqetëson ekspertët

Amerikanët thyen një rekord për blerje online gjatë “Black Friday” – por ka një problem që i shqetëson ekspertët

Botë
Creative Hub të enjten në Prishtinë festoi hapjen e zyrës së tretë në SHBA

Creative Hub të enjten në Prishtinë festoi hapjen e zyrës së tretë në SHBA

Creative Hub Kosovo
Radha jote drejt luksit – PATOS lanson lojën shpërblyese me premi kryesore Porsche

Radha jote drejt luksit – PATOS lanson lojën shpërblyese me premi kryesore Porsche

Patos Kosova
Përkushtimi ndaj pacientëve - historia e suksesit të KosovaMed në kujdesin paliativ sipas modelit gjerman

Përkushtimi ndaj pacientëve - historia e suksesit të KosovaMed në kujdesin paliativ sipas modelit gjerman

KosovaMed Healthcare
Kalo në kategori