LAJMI I FUNDIT:

Biletat në kinema për 2 euro në CineStar Megaplex në Prishtina Mall – oferta e filmit e vitit!

Biletat në kinema për 2 euro në CineStar Megaplex në Prishtina Mall – oferta e filmit e vitit!

Shijoni hitet filmike me rastin e mega aksionit “Dita për CineStar”, të martën më 29 gusht në CineStar Megaplex në Prishtina Mall!

Biletat e kinemasë vetëm 2 euro! Po, e lexuat mirë! Ne kemi arsyen perfekte që ju të vini në kinema me familjen ose miqtë tuaj!

Të martën, më 29 gusht, CineStar Megaplex ju sjell një mundësi fantastike për të shijuar hitet më të reja, më të famshme, dhe numër të madh të filmave me çmime të ulëta të biletave! Kthimi nga pushimet është vërtet më i mirë me këtë ofertë të jashtëzakonshme.

Nuk do të keni nevojë të paguani ekstra për 3D, Love box, Vip Premium, Vip Relax, Royal Beds, kohëzgjatjen e filmit, eXtreme dhe Ultimate by Dolby Atmos, kinemaja do të jetë e hapur nga ora 11:00 dhe do t’ju duhet vetëm të paguani ekstra për 4DX dhe ScreenX në bazë 2 euro. Atë ditë shërbimi Gold Class nuk do të jetë i disponueshëm. Përfitoni nga kjo mundësi e përkryer për ta vizituar sërish ose për të parë një film për herë të parë në kinemanë më të madhe, më moderne dhe më të re në Kosovë.

“Dita për CineStar” është një mundësi ideale për të dalë me shoqërinë ose familjen, me një gamë të gjerë filmash – nga hitet më të fundit të suksesshme dhe aventurat aksion deri te momentet romantike dhe komeditë që do t’ju bëjnë të qeshni me lot.

Hyni në botën rozë të kukullës më të famshme në botë, “Barbie”, së bashku me filmin hit me të njëjtin emër që pushtoi ekranet e filmave në të gjithë planetin. Momente drithëruese nga thellësitë e paeksploruara shpërndahen në vazhdimin e mrekullueshëm të hitit aksion, “Meg 2: Journey to the Deep”, në të cilin një ekip eksploruesish përballet me kërcënime të shumta nga oqeani.

Në rrugët dinamike të Nju Jorkut dhe për të luftuar kundër mutantëve, ju çon klasikja e animuar për të gjithë familjen, “Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem”. Vëllezërit e njohur, Michelangelo, Leonardo, Raphael dhe Donatello, u nisën për të fituar zemrat e njujorkezëve, por në rrugën e tyre, ata takojnë edhe një herë zuzar për të luftuar. Adhuruesit e filmave me superheronjë do të shijojnë aventurat fantastiko-shkencore të Blue Beetle. Romantikët e përjetshëm sigurisht që nuk do të humbasin mundësinë për të parë komedinë, “Puppy love”!

Përshtatja horror e një prej kapitujve më të errët të romanit të njohur të Bram Stoker, “The last voyage of Demeter”, sjell historinë e tmerrshme të anijes tregtare Demeter – ngjarje të çuditshme dhe misterioze që i ndodhin ekuipazhit gjatë një udhëtimi në oqean të lidhur me krijesën legjendare, rrjedh gjakun në vena falë spektaklit horror. Mos humbisni hitin e filmit të animuar “Mavka” ose aksionin “Mission Impossible – Dead Reckoning Part One”, dhe shumë filma të tjerë më 29 gusht! Ndoshta kjo është një mundësi e shkëlqyer për një maratonë filmash!

Kjo ofertë fantastike për biletat e kinemasë me çmimin 2 euro krijon mundësi për një eksperiencë të paharruar dhe unike filmi! Blini biletat tuaja në kohë në arkat e kinemasë ose online në cinestarcinemas-ks.eu

Në trend Ekonomi

Më shumë
Themelohet Fintech Kosova, pioniere në revolucionin e teknologjisë financiare në Kosovë

Themelohet Fintech Kosova, pioniere në revolucionin e teknologjisë financiare në Kosovë

Ekonomi
Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Shijo 3 ditë të mrekullueshme në Stamboll për vetëm 99 euro

Kompania Turistike Shpejtimi
Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

Më pak se 24 orë nga samiti më i madh madh i BNj në Kosovë “PowerToHR”

powertohr
Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Zgjidhe problemin e prishjeve për 3 euro në muaj me Hausmeister

Hausmeister
Kurti: Buxheti i komunave këtë vit është për 40 për qind më i lartë se para tri viteve

Kurti: Buxheti i komunave këtë vit është për 40 për qind më i lartë se para tri viteve

Ekonomi
30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

30% më shumë kilometra në Petrol Company nuk janë teori e thatë, por rezultate të prekshme dhe kjo me çmime më të lira në treg

Petrol Company
Kalo në kategori