Beyonce mahniti ndërsa ndau një pamje teksa vazhdon qëndrimin e saj në jahtin 500 milionë dollarësh të Jeff Bezos me burrin Jay-Z dhe vajzën e tyre Blue Ivy.

40-vjeçarja veshi një fustan të shkurtër me ngjyrë të gjelbër.

Duke shijuar jetën luksoze, ajo pozoi me një gotë shampanjë ndërsa i dha kamerës një pamje të zjarrtë.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)


Ajo e kompletoi veshjen me taka të përshtatshme, duke u dukur si kurrë më parë në kombinimin total. Duke shtuar një dozë tjetër luksi, artistja fituese e Grammy mbante një çantë të vogël ari në dorë.

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)


Flokët e saj të mrekullueshëm ngjyrë kafe mbetën të lirshme dhe u ngjitën me hijeshi mbi supet dhe gjoksin e saj për pjesën më të madhe të kohës në jaht. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce)