Fansat e Beyonce së shpejti do të jenë në gjendje të vrapojnë në shiritat vrapues të markës Peloton me atletet të Beyoncé.

Marka e superyllit të popit Adidas x Ivy Park po bashkohet me Peloton për koleksionin e tyre të parë kapsulë të këpucëve dhe veshjeve.

Koleksioni, i cili lansohet më 10 nëntor, do të përmbajë një atlete – IVP Ultraboost – përveç 29 pjesëve të veshjeve, me çmime që shkojnë nga 45 deri në 200 dollarë.

View this post on Instagram

A post shared by IVY PARK (@weareivypark)


Ivy Park njoftoi linjën, të quajtur “#PELOTONPARK”, në një postim në Instagram me një video ku shfaqeshin instruktoret e Peloton duke përfshirë Ally Love, Cody Rigsby dhe Becs Gentry duke veshur modele nga koleksioni i ri.

Ngjashëm me koleksionet e mëparshme të koleksionit të Ivy Park, partneriteti me Peloton përmban copa të verdha neoni përveç pjesëve të zeza dhe ullirit.

View this post on Instagram

A post shared by IVY PARK (@weareivypark)


“Koleksioni i parë në llojin e tij feston bashkimin e muzikës, sportit dhe modës”, tha Adidas në një deklaratë për shtyp. “I krijuar me qëllim për të fuqizuar të gjithë në udhëtimin e tyre të fitnesit, Adidas x Ivy Park x Peloton është një deklaratë e përfshirjes dhe lëvizjes energjike”. /Telegrafi/