0Shares

Mesfushori kosovar, Valon Behrami, ka falënderuar Federatën e Futbollit të Kosovës që e ka shpallur atë futbollistin më të mirë të diasporës për vitin 2012.

“Unë jam shumë krenar dhe për këtë falënderoj Kosovën që më ka shpallur lojtarin më të mirë të vitit”, ka thënë Behrami për Ticinonews.

Futbollisti me pasaportë zvicerane nuk ishte i pranishëm në ceremoninë e shpalljes së laureatëve për vitin 2012 të organizuar ditë më parë nga FFK-ja, por çmimin e mori babai i tij, Ragip Behrami. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)