LAJMI I FUNDIT:

Babai publikon pamjet e të birit në gjendje kome, shkaku i konsumit të substancës së panjohur (Foto)

Babai publikon pamjet e të birit në gjendje kome, shkaku i konsumit të substancës së panjohur (Foto)

Simon Lindsay nga Belfast i Irlandës, i ka publikuar në Facebook fotografitë, ku shfaqet djali tij Jamie, pasi kishte konsumuar drogë gjatë një festivali.

Derisa ishte i dehur, adoleshenti pranoi të konsumonte një substancë që është ende e panjohur, që për pasojë ra në koma dhe iu desh intervenim mjekësor, transmeton Telegrafi.

Në mënyrë që të vetëdijesohen të tjerët dhe të mos provojë materie të ndaluara, janë postuar imazhet që e tregojnë atë të lidhur me aparatin për frymëmarrje si dhe derisa ishte duke vjellë.

“Mos përdorni drogë, mund të ju vret. Madje, vetëm një tabletë mjafton. Mos e teproni me pijen, sepse humbni kontrollin dhe merrni vendime të gabuara. Jamie pati fat, ka mundur ta pësonte keq”, ka shkruar babai tij lidhur me rastin.

I riu që tani është lëshuar në shtëpi, por është sërish nën terapi dhe ndjehet shumë i lodhur, dyshohet se ka konsumuar ekstazi që ka përmbajtje tërësisht artificiale. /Telegrafi/


Në trend Botë

Më shumë
“Jo, Sami, mos më lër”, gruaja palestineze mundohet ta rikthejë në jetë bashkëshortin

“Jo, Sami, mos më lër”, gruaja palestineze mundohet ta rikthejë në jetë bashkëshortin

Azia
“Mesdita kundër Putinit”, çfarë shkruan në testamentin politik të Navalnyt

“Mesdita kundër Putinit”, çfarë shkruan në testamentin politik të Navalnyt

Evropa
Pamje që tregojnë sesi ushtrisë ruse i mungon profesionalizmi në fushëbetejë – gabimet që u kanë kushtuar edhe me jetë

Pamje që tregojnë sesi ushtrisë ruse i mungon profesionalizmi në fushëbetejë – gabimet që u kanë kushtuar edhe me jetë

Evropa
Publikohen pamjet e një burri duke medituar në Himalaje - të gjithë po e shohin me mosbesim dhe po pyesin nëse është montazh?!

Publikohen pamjet e një burri duke medituar në Himalaje - të gjithë po e shohin me mosbesim dhe po pyesin nëse është montazh?!

Botë
Askush nuk guxon ta gjykojë pushtimin rus të Ukrainës - një grua rrahet brutalisht pasi e kritikoi një ish-pjesëtar të luftës

Askush nuk guxon ta gjykojë pushtimin rus të Ukrainës - një grua rrahet brutalisht pasi e kritikoi një ish-pjesëtar të luftës

Evropa
Kush mund ta udhëheq opozitën ruse pas Navalnyt

Kush mund ta udhëheq opozitën ruse pas Navalnyt

Evropa
Kalo në kategori