LAJMI I FUNDIT:

Australiani bëri tatuazh një fotografi të gruas së tij e cila nuk kishte dalë më së miri, ja si reagoi

Australiani bëri tatuazh një fotografi të gruas së tij e cila nuk kishte dalë më së miri, ja si reagoi

Ky burrë vendosi të bënte tatuazh në trup një foto të pakëndshme të gruas së tij, që e dinte që nuk do t’i pëlqente.

Reklama

Jarrod Groove, 28-vjeçar, vendosi që në formë shakaje ndaj gruas së tij Tegan 30-vjeç, ta bënte atë tatuazh, transmeton Telegrafi.

Kështu ai zgjodhi një imazh ku ajo nuk kishte pozuar më së miri, klikoni këtu për të parë videon.

Çifti nga Queensland, Australi, herë pas here bëjnë shaka me njëri-tjetrin, por Jarrod vendosi ta çojë lojën në tjetër nivel me këtë tatuazh, derisa bëri që gruaja e tij të shpërthejë në lot në fillim.

Ai tha e gruaja e tij e bën këtë fytyrë për t’i bërë njerëzit për të qeshur, por kurrë nuk e imagjinoi që do të kapej në kamerë.

“Ajo e urren fytyrën që bën, por mua më pëlqen. Dhe fakti që e urrente kaq shumë këtë foto, thjesht duhej ta bëja tatuazh”, shtoi ai.

Ai tha se gruaja e tij nuk ia kishte idenë se po e bënte dhe mezi po priste ta shihte reagimin e saj.

“E dija që do të përfundonte me dy mënyra ose do të qeshnim bashkë ose nuk do ta shihja kurrë më. Besoj që jam me fat pasi ka sens humori”, u shpreh 28-vjeçari.

“Sidoqoftë, ajo qau në fillim, pastaj qeshi shumë, pastaj qau sërish dhe po kërkonte kompani me laser”. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Gjermanët llogaritën se sa kushton rritja e një fëmijë deri në moshën 18 vjeçare

Interesante
Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Iluzion optik, në mesin e qindra “zeal” a mund ta gjeni fjalën “seal”?

Interesante
Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Ju keni sy të 'mprehtë' nëse mund të dalloni numrin 725 midis 'fushës' me numrat 775 në vetëm 7 sekonda

Interesante
Dasmë masive në Indi, martohen 2,143 çifte duke thyer rekordin Guinness

Dasmë masive në Indi, martohen 2,143 çifte duke thyer rekordin Guinness

Fun
Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Për të kursyer para gjeti një metodë interesante, burri nga Australia qëroi bananen para se të peshonte – shpresonte të ishte më e lehtë

Fun
Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Skenë e çuditshme në shkollë, shikoni sesi mësuesja e shpjegon mësimin

Fun
Kalo në kategori