LAJMI I FUNDIT:

“Ata vranë burrin tim”, alarmon eurodeputetja italiane pasi burri i saj gjendet i vdekur

“Ata vranë burrin tim”, alarmon eurodeputetja italiane pasi burri i saj gjendet i vdekur

Arkitekti Angelo Onorato, 54 vjeç, bashkëshorti i eurodeputetes italiane Francesa Donato, është gjetur i vdekur në Palermo.

Bëhet e ditur se viktima u gjet brenda veturës së tij në zonën e Via Ugo La Malfa.


“Ata vranë burrin tim Angelo”.

Thuhet se ky është alarmi që ka ngritur menjëherë eurodeputetja duke folur me miqtë të cilët e kanë telefonuar për ta zbuluar nëse viktima me të vërtetë ka qenë bashkëshorti i saj, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Ka qenë vetë Donato ajo që e ka lajmëruar policinë, pasi nuk kishte marrë lajme nga Angelo gjatë gjithë mëngjesit.

Në fund, ajo arriti ta gjurmojë veturën e bashkëshortit të saj me anë të GPS-it.

Siç raportohet, sapo mbërritën në vendngjarje, policia e ka gjetur atë të ulur në anën e shoferit, me një njollë gjaku në gjoks. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Po shoqëronte kryeministrin hungarez drejt aeroportit të Shtutgartit pas ndeshjes në Euro 2024, humb jetën një polic gjerman

Po shoqëronte kryeministrin hungarez drejt aeroportit të Shtutgartit pas ndeshjes në Euro 2024, humb jetën një polic gjerman

Evropa
Shefi i inteligjencës ushtarake ukrainase, tregon nëse Rusia do të përdorte armët bërthamore në rast të humbjes së kontrollit mbi Krimenë

Shefi i inteligjencës ushtarake ukrainase, tregon nëse Rusia do të përdorte armët bërthamore në rast të humbjes së kontrollit mbi Krimenë

Evropa
Ishin futur në strehimore me shpresën se do të shpëtojnë, militantët e Hamasit hedhin granata dore në bunkerin ku ishin dhjetëra civilë

Ishin futur në strehimore me shpresën se do të shpëtojnë, militantët e Hamasit hedhin granata dore në bunkerin ku ishin dhjetëra civilë

Azia
Ukrainasit përdorin për herë të parë raketat e veçanta amerikane mbi trupat ruse, lansohen nga HIMARS-i

Ukrainasit përdorin për herë të parë raketat e veçanta amerikane mbi trupat ruse, lansohen nga HIMARS-i

Evropa
Deshi të hidhet me parashutë, qëndroi mbi balonën me ajër të nxehtë – braziliani bie dhe përfundon në koshin e balonës

Deshi të hidhet me parashutë, qëndroi mbi balonën me ajër të nxehtë – braziliani bie dhe përfundon në koshin e balonës

Amerika Latine
Shefi i OKB-së: Izraeli po përhap dezinformata për mua

Shefi i OKB-së: Izraeli po përhap dezinformata për mua

Azia
Kalo në kategori