LAJMI I FUNDIT:

Arla Kids Sticks, snacks djathi të shijshëm dhe shëndetshëm!

Arla Kids Sticks, snacks djathi të shijshëm dhe shëndetshëm!

Po kërkoni ushqime të shijshme që do t’i pëlqejnë fëmijëve tuaj? Arla Kids Sticks tani janë në dispozicion në Kosovë! Këto shkopinj djathi të shijshëm janë argëtues për t’u ngrënë dhe gjithashtu shumë të shijshme. 

Pse Arla Kids Sticks janë kaq të mira? 

Shumë proteina – Arla Kids Stiks kanë shumë proteina që i ndihmojnë fëmijët të rriten të mëdhenj dhe të fortë! 

Plot kalcium – Kalciumi ndihmon në mbajtjen e kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm, kështu që fëmijët mund të luajnë fort dhe të buzëqeshin!  

Arla Kids Sticks vijnë në pako individuale që janë të lehta për t’u hapur nga fëmijët, duke i bërë ato ushqimin e përsosur për mëngjeset e ngarkuara, argëtimin pas shkollës ose kutitë e drekës. 

Por argëtimi nuk mbaron këtu! Këtu janë disa mënyra të tjera se si fëmijët mund të shijojnë Arla Kids Sticks: 

I shkrirë në perime ose makarona për shije të shijshme ekstra! 

I copëtuar në sallata ose supa për një rritje të proteinave dhe kalciumit. 

Arla Kids Sticks janë një mënyrë e shijshme dhe e lehtë për t’u dhënë fëmijëve tuaj lëndët ushqyese që u nevojiten për t’u rritur dhe për të qenë të lumtur. Me formën e tyre argëtuese, shijen e butë dhe paketimet e thjeshta, ato me siguri do të jenë të preferuarat e fëmijëve dhe prindërve.  

Kështu që herën tjetër që po kërkoni për ushqime të shëndetshme dhe të kënaqshme, merrni Arla Kids Sticks dhe jepni një buzëqeshje në fytyrën e fëmijës suaj!