LAJMI I FUNDIT:

Ariana Grande vesh një fustan të artë Versace perfekt për verën e vitit 2021

Ariana Grande vesh një fustan të artë Versace perfekt për verën e vitit 2021
Reklama

Me përmirësimin e motit, ne jemi duke numëruar ditët deri sa të mund të veshim përsëri rrobat tona verore.

Tani më e dini se çfarë do të vishni edhe në ditës pas 21 qershorit: fustanin e artë të Ariana Grande.


Brenda natës, Ariana shpërndau veshjen e saj të fundit në Instagram dhe është thjesht i mahnitshëm.


Krijuar nga Versace këngëtarja vesh një nga minifustanet më të shkëlqyera prej ari që kemi parë ndonjëherë.

Veshja e prerë përmban një dekolte delikate të ndarë, fund me vijë A dhe rrip dekorues rreth belit. Ariana pastaj bashkoi pamjen e shndritshme me një palë taka me majë katrore Mary Janes.

Thjesht, kjo veshje është disponimi ynë i tërë i modës verore. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Si e ëma, dhe e bija! Blue Ivy shkëlqen në premierën e ‘Renaissance’

Si e ëma, dhe e bija! Blue Ivy shkëlqen në premierën e ‘Renaissance’

Moda
Bebja vërtet mund të njohë personat e mirë dhe të këqij, nuk qan pa arsye: Qe se si!

Bebja vërtet mund të njohë personat e mirë dhe të këqij, nuk qan pa arsye: Qe se si!

Bebja këtu
Java e 25-të e shtatzënisë: Bebja ka një ritëm gjumi dhe aktiviteti, por ju ndieni urth të shpeshtë për shkak të rritjes së mitrës

Java e 25-të e shtatzënisë: Bebja ka një ritëm gjumi dhe aktiviteti, por ju ndieni urth të shpeshtë për shkak të rritjes së mitrës

Shtatzëna
Femrat e suksesshme zgjedhin gjithmonë një formë: Madhësia e çantës zbulon karakterin e një femre

Femrat e suksesshme zgjedhin gjithmonë një formë: Madhësia e çantës zbulon karakterin e një femre

Aksesorë
Çanta e re nga Bottega Veneta të kujton kuadratet tona bardhekuq

Çanta e re nga Bottega Veneta të kujton kuadratet tona bardhekuq

Moda
Procesi i shtatzënisë nga javët e para e deri në lindje

Procesi i shtatzënisë nga javët e para e deri në lindje

Shtatzëna
Kalo në kategori