Ariana Grande po i tregon të gjitha.

Ylli i popit po zgjeron edhe një herë perandorinë e saj të bukurisë, duke shpallur gamën e saj të re “God Is A Woman Body” në Instagram të dielën me një video që vendos fytyrën e saj pa grim dhe flokët natyralisht kaçurrela përpara dhe në qendër.

“Pas shtatë+ vitesh të krijimit të parfumeve, jam shumë e emocionuar të njoftoj se sot më në fund kemi lansuar koleksionin tonë të parë të plotë”, shkroi Grande.

E disponueshme për të blerë tani në Ulta Beauty, linja përfshin katër produkte, të gjitha të formuluara me aromën e saj God Is A Woman: një scrub për pastrimin e trupit, vaj trupi, një krem ​​për duar dhe trup dhe një komplet udhëtimi me aromë luksoze.

Reklama
Reklama
Fansat mendojnë se Ariana Grande vendosi emrin e një teksti të Mac Miller në produktin e saj të grimit Fansat mendojnë se Ariana Grande vendosi emrin e një teksti të Mac Miller në produktin e saj të grimit

Secili është vegan, me burim të qëndrueshëm dhe përfshin përbërës “të bukur” si vaj kokosi, gjalpë shea, vaj argani dhe “shumë dashuri”, sipas yllit.

“Është një nder të krijosh gjëra dhe më pas të shoh se i shijon ato në çdo kapacitet”, përfundoi ajo, duke shtuar se ajo gjithashtu ka “shumë surpriza të shijshme”.

Ariana Grande poston një video të rrallë pa grim për të promovuar linjën e saj të bukurisë Ariana Grande poston një video të rrallë pa grim për të promovuar linjën e saj të bukurisë

Më e bukura e këtij postimi ishte paraqitja natyrale e Grande e cila tregoi përsëri se e do veten ashtu siç është. /Telegrafi/