Amelia Grey Hamlin dukej në super formë në Javën e Modës në Milano, duke pozuar me një veshje lëkure Versace tërësisht rozë.

Vajza 20-vjeçare e Lisa Rinnas dhe Harry Hamlinit dukej elegante në pjesën e sipërme të Versace dhe fundin e shkurtër. Ajo e mbylli pamjen me taka me platformë nga Versace dhe një çantë të vogël.

Hamlin e aksesoi pamjen me karficën e flokëve nga Versace, vathët me logo, gjerdanin dhe byzylykun la medusa.

Modelja ka postuar tri fotografi duke pozuar në ulësen e pasme të një makine teksa po shkonte për në shfaqjen e Versace në Itali.

“Përshëndetje”, shkruajti ajo, duke etiketuar Versace, Donatella Versace dhe artisten e grimit Pat McGrath.

Reklama

Pamja e saj seksi ngjalli menjëherë komente, duke përfshirë motrën e saj Delilah Belle, e cila shkroi: “Unë jam duke u çmendur”. /Telegrafi/

Reklama