Ka vite që shumë yje botërore ju besojnë dhe gjithmonë shkëlqejnë me markën e çiftit shqiptar në eventet e mëdha botërore

Fjala është për aktoren e njohur të telenovelave kolumbianen Catherine Siachoque e cila ka shkëlqyer me veshjen e saj në tapetin e kuq.

Ky fustan i bukur është krijuar nga dyshja shqiptare Kujta & Meri.

Ajo ka qenë protagoniste në eventin e madh që u mbajt në Miami në 22 Janar quajtur Natpe 2019- Telemundo.

Ripostim: