LAJMI I FUNDIT:

Aksident trafiku në Oksford, autobusi futet në një shtëpi private – pronari i saj në ato momente ishte duke drekuar

Aksident trafiku në Oksford, autobusi futet në një shtëpi private – pronari i saj në ato momente ishte duke drekuar

Në Oksford ka ndodhur një aksident trafiku kur autobusi me numër 15 për arsye të panjohura, u përplas në një shtëpi brenda të cilës në ato momente ishte një burrë që po drekonte.

Në momentin e përplasjes, autobusi ishte i zbrazët – pra pa pasagjerë, kurse banorët lokalë kanë bërë të ditur se është dëgjuar një zhurmë e madhe, e më vonë panë se autobusi kishte “ngecur” në shtëpinë e fqinjit të tyre, transmeton Telegrafi.


E derisa autoritetet vlerësuan dëmin material që është shkaktuar, banorët e shtëpive përreth janë detyruar të kalojnë natën nëpër hotele.

Burri, shtëpia e të cilit u shkatërruar është dërguar në një zonë të sigurtë derisa të konfirmohet nëse mund të rikthehet në pronë, e gjendja shëndetësorë e shoferit të autobusit është stabile. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Njësia speciale e ushtrisë ukrainase sulmon istikamet e rusëve – eliminojnë 11 ushtarë të Putinit dhe tre tjerë i zënë rob lufte

Evropa
Ukrainasit pretendojnë se Rusia ka pësuar humbjen më të madhe artilerike që nga fillimi i luftës

Ukrainasit pretendojnë se Rusia ka pësuar humbjen më të madhe artilerike që nga fillimi i luftës

Evropa
Ka vdekur stjuardesa me përvojën më të gjatë të punës në botë - ajo u shërbeu mysafirëve në aeroplan për gati 67 vjet

Ka vdekur stjuardesa me përvojën më të gjatë të punës në botë - ajo u shërbeu mysafirëve në aeroplan për gati 67 vjet

Amerika
Spiunim, frikësim e shpifje ndaj prokurorëve - ekspozohet 'lufta' nëntëvjeçare e Izraelit kundër Gjykatës së Hagës

Spiunim, frikësim e shpifje ndaj prokurorëve - ekspozohet 'lufta' nëntëvjeçare e Izraelit kundër Gjykatës së Hagës

Azia
Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Dronët ukrainas shkatërrojnë një nga një tanket ruse në një pritë të organizuar

Evropa
‘Tmerr’ në varrezat e Zagrebit, vizitorët gjejnë 15 varre të hapura

‘Tmerr’ në varrezat e Zagrebit, vizitorët gjejnë 15 varre të hapura

Kroacia
Kalo në kategori