LAJMI I FUNDIT:

Afër detit, larg halleve – blije apartamentin tënd në “Holiday In 2” në Kunë të Shëngjinit

Afër detit, larg halleve – blije apartamentin tënd në “Holiday In 2” në Kunë të Shëngjinit

Në bregun e Detit Adriatik ndodhet vendi ideal për jetesë dhe pushime – Resorti “Holiday In 2” në Kunë të Shëngjinit. Ky është një vend i bukur dhe i qetë, ku mund të kalosh kohë të shkëlqyer pranë plazhit dhe detit.  

Holiday In Resort 2 gjendet në qytetin e bukur bregdetar Kunë të Shëngjinit. Është shumë pranë detit Adriatik, dhe plazhi është vetëm disa hapa larg. Në këtë mënyrë, mund të shijosh detin pa nevojë për shumë udhëtime.  

Blerja e apartamentit në këtë resort ju siguron vendin tuaj për të qëndruar gjatë pushimeve. Është një mundësi e mirë për ata që duan të kenë një vend të tyre pranë detit gjatë gjithë vitit. 

Kurse, plazhi i Kunës është një nga vendet më të bukura të Shqipërisë. Është një vend i mrekullueshëm për të notuar dhe për të shijuar ujin e pastër. Me një pamje të mahnitshme të detit, ky është destinacioni ideal për pushime. 

Mos humbisni mundësinë për të jetuar pranë ujit të pastër dhe pamjes së mrekullueshme bregdetare në këtë destinacion të veçantë. Bleje apartamentin tënd dhe bëhu pjesë e një eksperience pushimesh që do ta kujtoni e përjetoni gjithmonë. 

Për të marrë më shumë informacione rreth blerjes së apartamentit kontaktoni në: 

Web: edilproject.al   

E-mail: info@edilproject.al   

Tel+355 69 203 5005    / +355 69 202 0608  

Facebook: Edilproject.al   

Instagram: edilproject.al  

Në trend Ekonomi

Më shumë
Hyn në fuqi vendimi i Ministrisë së Infrastrukturës, deri më 31 korrik ndalohet qarkullimi i automjeteve mbi 7.5 ton

Hyn në fuqi vendimi i Ministrisë së Infrastrukturës, deri më 31 korrik ndalohet qarkullimi i automjeteve mbi 7.5 ton

Ekonomi
Fitore e trent - shpallet fituesi i BMW X7 nga ‘Lojë e trent’ me Go+!

Fitore e trent - shpallet fituesi i BMW X7 nga ‘Lojë e trent’ me Go+!

GO+
Hapet ”Gold Gate” autolarja vetëshërbyese më e madhe në Kosovë

Hapet ”Gold Gate” autolarja vetëshërbyese më e madhe në Kosovë

Gold Gate
Shënuan gol dhe fituan këta persona nga Neptun Kosova!

Shënuan gol dhe fituan këta persona nga Neptun Kosova!

Neptun
Edhe një finale sonte - u lansua aplikacioni më i ri për shitblerjen e veturave, VETURA SCOUT!

Edhe një finale sonte - u lansua aplikacioni më i ri për shitblerjen e veturave, VETURA SCOUT!

Vetura Scout
Unioni i Bizneseve Shqiptaro-Gjermane mbështet iniciativën e kryeministrit për garantimin e kredive

Unioni i Bizneseve Shqiptaro-Gjermane mbështet iniciativën e kryeministrit për garantimin e kredive

Ekonomi
Kalo në kategori