LAJMI I FUNDIT:

Afër detit, afër mbretit – Mbreti i “Holiday In 2” po t’fton në fron

Afër detit, afër mbretit – Mbreti i “Holiday In 2” po t’fton në fron

Imagjinoni veten duke qëndruar në hyrje të resortit të mrekullueshëm “Holiday In 2”, me madhështinë e tij që shtrihet aq larg sa të shohë syri. Resorti përbëhet nga jo një, jo dy, por nga pesë ndërtesa të mëdha. Këto ndërtesa, me arkitekturën e tyre të hijshme dhe moderne, krijojnë një horizont mbresëlënës duke ofruar komoditet dhe akses në atraksionet e afërta si qendra tregtare dhe vende turistike.

Secila nga këto pesë ndërtesa ka dhjetë kate mbresëlënëse, të vendosura njëra mbi tjetrën si një kullë ëndrrash. Teksa rrugëtoni nëpër resort, nuk mund të mos keni emocione dhe të mos e pyesni veten se çfarë ju pret në çdo kat.

“Holiday In 2” ofron një bollëk të hapësirës për banorët dhe blerësit, për të eksploruar dhe për t’u kënaqur me komoditetet luksoze. Që nga momenti kur hyni në ashensor dhe shtypni butonin në katin e dëshiruar, ju e dini se keni bërë zgjedhjen e përkryer për blerjen e këtij apartamenti shoqëruar me valët e detit.

Ndërsa ngjiteni në katet më të larta, pamja bëhet më befasuese. Imagjinoni të qëndroni në katin e fundit, të shikoni mbi terrenet e resortit, duke parë pamjet panoramike të kopshteve të harlisura, pishinave freskuese dhe një peizazhi mahnitës që shtrihet aq larg sa mund të vështrojë syri. Kjo imagjinatë mund të shndrrohet në realitet nëse vendosni të investoni në blerjen e një apartamenti në “Holiday In 2” në Shëngjin.

Madhësia e resortit nuk ka të bëjë vetëm me numrin e kateve, ka të bëjë gjithashtu me pafundësinë e ofertave të saj. Çdo kat është projektuar me përpikëri për të përmbushur nevojat dhe dëshirat e blerësve të tij. 

Pavarësisht nëse po kërkoni një vend për ta quajtur shtëpi, një vend pushimi ose një mundësi investimi fitimprurës, “Holiday In 2” i ka të gjitha. Madhësia e tij nuk është vetëm një numë, është një dëshmi e mundësive të pakufishme që presin brenda mureve të saj.

Nëse jeni njëri ndër ata që dëshironi gjërat më të bukura në jetë, mos kërkoni më larg se resortin “Holiday In 2” në plazhin e Kunës në Shëngjin. Me pesë ndërtesat dhe dhjetë katet secila, është një destinacion që premton të tejkalojë ëndrrat tuaja më të çmendura. Është një strehë për ata që vlerësojnë luksin, rehatinë dhe një prekje ekstravagance.

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Web: edilproject.al

E-mail: info@edilproject.al

Tel: +355 69 203 5005

        +355 69 203 5005

Facebook: Edilproject.al

Instagram: edilproject.al