Addison Rae ka treguar disa kombinime të mahnitshme së fundmi dhe përshtatja e saj për festën e ditëlindjes së Anastasia Karanikolaou nuk zhgënjeu.

Ylli i TikTok-ut tronditi një fustan plotësisht të dukshëm dhe dukej e mrekullueshme me veshjen që kërkon mjaft guxim.

Fustani u vendos në ekran të plotë në postimin e saj në Instagram, të cilin ajo mbishkroi, “Por së pari, më lër të bëj një fotografi”. 20-vjeçarja pozoi në fustanin e ngushtë, ngjyrë kafe me shkëlqim, stiluar nga ikona Law Roach.

View this post on Instagram

A post shared by ADDISON RAE (@addisonraee)


Addison veshi pamjen ndërsa ishte me Kendall dhe Kylie Jenner, Hailey Bieber dhe më shumë, në festimin e ditëlindjes së Stassie dhe Zack Bia. Ndërsa ishte atje, ajo pozoi me miqtë në një kabinë fotografike, përfshirë Lil Nas X.

Kourtney Kardashian dhe Addison shkëlqejnë me veshje identike Kourtney Kardashian dhe Addison shkëlqejnë me veshje identike

Ndryshe Addison dhe Kourtney Kardashian pak ditë më parë u shfaqën me veshje identike, ku edhe një herë morën vëmendje me miqësinë e shumë komentuar. /Telegrafi/