Kourtney Kardashian dhe Addison Rae mund të jenë një nga kombinimet më të rastësishme të miqësisë që kemi parë – por tani ato kanë verifikuar zyrtarisht statusin e tyre si shoqe të ngushta.

Kourtney debutoi në Instagram, duke postuar një foto të saj dhe Addison të shtrira në bar me pantallona të shkurtra identike xhins të kaltra, bluza të bardha dhe atlete të zeza.

Ajo shtoi mbishkrimin, “pothuajse verë”, e plotësuar me emojin e binjakeve, në rast se nuk e vëreni kombinimin e tyre.

Plus, dyshja madje tërhoqi të njëjtën pozë – dhe ngjashmëria është shumë e çuditshme.

Ndërkohë, Addison postoi gjithashtu setin e saj të fotografive, këtë herë me të dhe Kourtney u ulën krah për krah, duke shtuar mbishkrimin, “Ti e di se çfarë do të thotë kjo”.

View this post on Instagram

A post shared by ADDISON RAE (@addisonraee)


Çuditërisht, kjo nuk është hera e parë që Kourtney dhe Addison janë parë të ndajnë veshjet e njëjta.

Ato kanë ndarë më parë foto me pizhame që përputhen, dhe madje kanë veshur praktikisht të njëjtën veshje në raste të veçanta. /Telegrafi/