Një ‘youtubere’ e famshme me mijëra fansa, është në të vërtetë një burrë 37-vjeçar që përdori silikone.

Chiharu filloi karrierën e tij në YouTube vetëm në dhjetor të vitit të kaluar, por deri në fund të marsit ai tashmë kishte më shumë se 20,000 abonues pavarësisht se kishte postuar vetëm gjashtë video.

37-vjeçari filmoi kryesisht gjoksin e tij artificial, duke mashtruar kështu dhjetëra mijëra ndjekës. Ai kurrë nuk ka folur në video, dhe tani është zbuluar pse, transmeton Telegrafi.

Në fund të marsit, një video e re u shfaq në kanalin e tij në të cilin japonezi zbuluan veten.

Ai thotë se me këtë ide erdhi vitin e kaluar kur paga e tij u zvogëlua për shkak të një pandemie, dhe përveç kësaj, qeni i tij u diagnostikua me kancer.

View this post on Instagram

A post shared by むね肉ちはる (@muneniku_chiharu)

Duke e ditur që vajzat tërheqëse tërheqin vëmendjen më lehtë në internet, ai vendosi të bëhej një e tillë vetë.

Ai filloi të vinte paruke dhe silikone dhe të filmonte veten duke ushtruar, por nuk i tha asgjë gruas së tij.

Ai thotë se nuk priste që popullariteti i tij të rritej kaq shpejt.

Prandaj, ai vendosi të ekspozohej, duke thënë se nuk mund ta mbante më sekret gjininë e tij sepse nuk donte ta “ndërtonte karrierën e tij mbi një gënjeshtër”.

Pas njohjes, ai humbi disa mijëra abonentë, por ai e pranon se e priste atë. /Telegrafi/